Američané pracují déle než kdy jindy, ale spí méně. Podle výzkumné studie, která analyzovala údaje z amerického času využívajícího průzkumu (ATUS), byla práce výměna pro spánek. Ze 124 000 dotázaných lidí ti, kteří spali šest hodin nebo méně pracovali po hodině a o půl více ve všedních dnech a téměř o dvě hodiny více o víkendech i svátcích. Práce byla primární činností, která byla podrobena, a také by neměla být překvapením.

Ve světě, kde Brighton & Hove Albion FC Dres jsme zaplaveni nepřetržitými smartphony bzučením a motivovaní k připojení ve všech hodinách dne, není divu, že mnozí z nás běží s naší skladovací nádrží na prázdné. Je čas přestat přijímat, že je unavený jako nový specifikace bytí. Právě zde je pět důležitých oblastí, které můžeme vylepšit pro zvýšení energie, to vše bez zvýšení příjmu kávy.

1. Spánek

Ujišťuji se, že všichni moji klienti využívají funkci spánku na jejich gadgetech Fitbit, aby určili nejen délku, avšak fáze jejich spánku. Pokuste se každou noc dostat nejméně sedm hodin vysoce kvalitního spánku. To znamená, že směs hlubokého spánku, který by měl obecně zabírat 10 až 20 procent vašeho spánku, REM spánek, který by měl trvat 20 až 25 procent, a také lehký spánek, který by měl zabírat asi 50 až 60 procent vaší noci .

Některé z mých tipů pro vystoupení věcí, když dojde ke spánku: po poledni žádný kofein, vypněte elektroniku nejméně 30 minut před spaním a také využijte výcty, aby se ujistili, že do vašeho prostoru není světlo, které do vašeho prostoru není světlo. brzy ráno. Rovněž jsem zjistil, že mít stroj na hluk z bílého šumu mi skutečně pomohl utopit jakýkoli typ okolních zvuků, což mi umožnilo spát hlouběji i déle.

2. Přesunout

Pohyb je nejlepší lék na letargii i únavu! Fyzikální aktivita dostane krevní čerpání a spouští se uvolňování chemikálií chápaných jako endorfiny, které vás mohou opravdu povzbudit. Cvičení může také pomoci posílit spánek (snižování příznaků úzkosti) a koncentraci, aby vás po celý den nechal ostrý. Dostanu všechny své klienty, aby zasáhli nejméně 12 000 kroků denně, Brazilská fotbalová reprezentace Dres i když 10 000 kroků je také fantastickým cílem. Pokud je to možné, motivuji venkovní procházky. Kromě posílení vaší nálady a vyčištění mysli více než indoor tréninky mohou mimo tréninky také na kalorické boudě, protože se zabýváte faktory, jako je hlava odolnosti proti větru.

3. Odpojte

Naše telefony nás vyčerpávají. Mezi všemi upozorněními, dobou obrazovky a modrým světlem oklamáme naše mozky, abychom věřili, že je den, když je noc, a narušujeme spánkové cykly tím, že spustíme naše mozky, abychom zastavili produkci melatoninu, hormonu, který naráží naše těla k odpočinku . Být naladěn na inovace nemusí najít tak strmé náklady. Nejprve doporučuji vypnout režim modrého světla na telefonu po 19:00. Aplikace jako „Twilight“ mohou pomoci snížit účinky modrého světla, jak slunce klesá. Dále stanovte limit na svůj každodenní čas na obrazovce s cílem strávit polovinu času posouváním, který nyní děláte. Nakonec si udělejte Inter Milan Dres přestávku a odstupte (nebo ještě mnohem lépe, vypněte) veškerý svůj technický výstroj po dobu nejméně jedné hodiny denně.

4. Jídlo

Říkám všem svým klientům, aby jedli tři jídla a dvě občerstvení denně. Každé jídlo by mělo integrovat alespoň velikost ruky libového proteinu, neomezenou zeleninu, stejně jako palmová z celých zrn nebo ovoce s vysokým obsahem vlákna, jakož i přibližně velikost palce zdravého tuku. Nejste si jisti, kde začít s plánem zdravého stravování? S tímto 7denním plánem Kickstart se vydejte na pravou nohu.

5. Hydrát

Mnoho z nás je v konstantní specifikaci dehydratace, stejně jako to může vést k vyčerpání. Když se dostanou do mé tělocvičny, řeknu všem svým klientům, aby se dostali do nápoje elektrolytu. Elektrolyty, jako je sodík, draslík a chlorid, se ztratí potem, takže jejich doplňování po zvláště zpocené tréninku ve fitness centru nebo na trati má smysl. Buďte opatrní na sportovní nápoje, které jsou plné přebytečného cukru – je to voda i sodík, který potřebujete, nikoli přidané cukry! Poté motivuji své klienty, aby pokračovali v pití nejméně 2 litrů vody po celý den, aby si zachovali jejich hydrataci.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Harley Pasternak

Instruktor celebrity fitness a výživa Harley Pasternak je držitelem titulu Master of Science v oblasti fyziologie cvičení a nutriční vědy na University of Toronto a také titul vyznamenání v kineziologii na University of Western Ontario. Tak jakoHarley, fyzická zdatnost a specialista na výživu, trénoval mnoho celebrit, včetně Adama Levine, Gwen Stefani, Jessica Simpson, Ariana Grande, John Mayer, Charlie Puth, Jordana Brewster, Rob Pattinson, Tobey Maguire, Woman Gaga, Megan Fox, jako stejně jako Jennifer Hudson. Objevil se na MTV, VH1, The Oprah Winfrey Show, Dr. Oz, The View, The Tyra Banks Show, získejte přístup do Hollywoodu, Extra, Rachael Ray, Next Top Model America, Great Morning America, The Today Show, také Jako naposledy, pomstaé tělo s Khloe Kardashian na E! Harley také přednášel po celém světě i pravidelně mluvící interakce.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix