, protože jsem elitní sportovec, možná si myslíte, že každé ráno létám z postele a s mým prvním dechem se podívejte na nebe a poděkujte za práci . No, to by bylo jako říkat, že jsem rád skládal prádlo a visel ven na DMV. Můžete se zamilovat do čokolády, člověka nebo dokonce úžasného místa – ale zamilovat se do fitness není tak jednoduché.

Věc je, že je snadné se hluboce zamilovat do toho, jak se cítíte fitness, a pozitivní účinky, které může mít na váš život. Během několika posledních let jsem se vášnivě zamiloval do způsobu, jakým hnutí zlepšilo můj život. Nejprve bylo cvičení jednoduše nástrojem, který mi pomohl SL Benfica Dres hrát lepší volejbal. Ale teď je pro mě způsob, jak mít mnohem více energie, abych vyhrál ve všem ostatním. Takto jsem se naučil milovat fitness a způsoby, jak to pro vás může fungovat:

Vstaňte a jdi

Jedním z nejlepších způsobů, jak skočit na svůj fitness život (můžete se do něj zamilovat později; myslet na to jako organizované manželství a „Mama ví nejlépe“ je prozatím cvičit první věc ráno, nejlépe, když se probudíte nahoru. Mám přítele, který ani nekontroluje jeho telefon, dokud nebude trénován. Hones může být obrovským časem a věřte mi, 99,9% věcí na nich může počkat. Pokud vás dohnáte s prací nebo rodinnými povinnostmi, první věcí, která bude mít zásah, bude váš tréninkový čas. Udělejte to brzy.

Klepněte na svou síť

Lidé mají obvykle 75% větší šanci na splnění svých fitness a zdravotních cílů, když Chelsea FC Dres jsou za ně odpovědní – a jeden z nejlepších způsobů, jak zůstat zodpovědný? Vytvořte si fitness komunitu, která vám pomůže zůstat na trati. Váš řídicí panel Fitbit je obzvláště užitečný, protože můžete přidat přátele, sdílet své cíle a data a motivovat se navzájem, aby pokračovali. Můžete také proniknout do větší komunity Fitbit prostřednictvím vašich přátel a kontaktů na Facebooku.

Vytvořte si zvyk

Vytváření a měnící se praktiky mohou trvat dny, týdny nebo dokonce měsíce. Cokoli děláte, nevzdávejte se! Stanovte si týdenní cvičení v aplikaci Fitbit a pokuste se zůstat na pravidelném pohybovém režimu po dobu nejméně 30 dnů. Pokud vám chybí den, nepotíte to – jednoduše se po něm ráno ráno. Také se opřete o svůj Fitbit Tracker: Objektivně to ukáže vaše zlepšení, což je zvláště užitečné během prvních několika týdnů jakéhokoli fitness plánu, kdy se můžete cítit vyčerpaní a nevidíte ani necítíte žádné výsledky otřesení Země. Ty přijdou. počítej se mnou.

Odpočívat a zotavit se

Budete provádět lépe – a být lépe schopni milovat svá tréninky – pokud dáte svalů šanci na odpočinek. Zotavení může znamenat den volna z tělocvičny nebo snadnou procházku den po obtížné síle. Jedna věc, která vždy znamená, je spánek – to je, když tělo uvolňuje HGH nebo lidský růstový hormon, který pomáhá vašim svalu opravit. Bojuji se zdravým spánkem, Sanfrecce Hiroshima Dres takže se spoléhám na svůj Fitbit Tracker, abych sledoval své osobní trendy spánku. Mohu si buď dát malou pat na zádech, nebo zjistit, proč táhnu svůj týden. Potom se mohu shodovat s tím, jak spím se svými činnostmi, takže mohu přijít na to, jak zlepšit Z.

Ovocte

Může to znít povrchně, ale nejlepší oblečení a vybavení mohou dělat zázraky, když se týká motivace. Používám nové kopy nebo roztomilé punčocháče, abych mě vynořil, nebo přinejmenším mi „vypadám dobře, abych se cítil dobře“. Barvy mohou odrážet vaši náladu a když jsou jasné nebo veselé, také pomáhají vytvořit dobrý. Je několik dní, kdy potřebujete dělat cokoli.

Vyberte si své oblíbené

Součástí zamilování se do všeho je zažít určitou úroveň potěšení – a alespoň se musíte líbit, co děláte. Někteří lidé si například nemohou cvičit žaludek v tělocvičně, takže jejich nejlepší sázkou může být běh nebo na kole na kole nebo v boot tábor. Ostatní lidé milují jógu. I když je nezbytné začlenit silový trénink a kardio do fitness rutiny, je také nezbytné dělat to, co máte rádi. Proč se mučit aktivitou, kterou nenávidíte? Není to rozumné pro každodenní život. Bylo by to jako vrátit se domů k vašemu manželovi a nechat ho okamžitě narazit do druhé místnosti denně. Prostě by to nefungovalo pro „lásku“.

Buďte upřímní, jste zamilovaní do fitness? Připojte se k níže uvedené konverzaci a řekněte mi, jak skvělé cvičení se cítíte!

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Gabby Reece

Světově proslulý sportovec, autor bestselleru New York Times, manželka a matka. Gabrielle Reece je bývalá profesionální plážová volejbalová hráč a byla první mluvčí žen Nike. Má vášeň pro zdravý život a kondici, která formovala její profese a z ní z ní je populární vůdce ve světě zdraví a wellness.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix