Bob Latham Jackson Walker, byl znovu zvolen na další čtyřleté funkční období ve světovém výkonném výboru pro ragby, Eintracht Frankfurt Dres na kterém působil jako a Člen, protože 2011. Kromě toho byl Latham znovu potvrzen jako předseda Výboru pro politiku, což je prostředí, které zastával, protože rok 2012.

Světová ragby se sídlem v Dublinu je celosvětovou federací pro ragby a také je provozována 51 člennou Japonská fotbalová reprezentace Dres radou, která se nachází v květnu i listopadu každý rok. Latham je druhým nejdelším členem 9-členného výkonného výboru.

Latham založil národní uznávané zkušenosti v oblasti mediálních Watford FC Dres právních předpisů, jakož i ve sporu intelektuálních rezidenčních nemovitostí a předsedá obě metody v Jackson Walker.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix