Ahoj! jak se máte? potěšeno 1. února! potěšeno bez masa pondělí! Potěšené masité pondělí (pokud je to vaše věc)! potěšeno den čtení! Potěšeno 1. den 24denní výzvy, pokud se ke mně připojíte! potěšilo to, co chcete!

Jsem Chipper za to, že je tak brzy a pondělí a chladný! Ha !!
Moje nejnovější videa

Neortodoxní kniha a recenze Netflix
Recenze série knih a Netflix – UNORODOX. Dobré poslech – kniha, podcast a série Visual Home Entertainment Review.

Více videí

0 sekund 7 minut, 28 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
07:28

Dnes mám velmi snadný nápad na pondělí bez masa a skvělý návrh na 24denní výzvu. Nejprve začněme s nejhorší částí výzvy … vážení.

Víš, jak se vážím?

Ne.

Opravdu se nikdy nevážím. (Nebo se zkontrolujte, abych se neustále ničil)

V minulosti, když jsem se chtěl zvážit jako rozchod, jsem vstoupil na stupnici a nechal se na to podívat a pak čekat asi měsíc a nechal ho, aby se na to znovu podíval a jen mi řekni, jestli jsem postupoval. Právě jsem byl uvíznut na určitém čísle v mé hlavě tak dlouho, že mě to přimělo blázen, i když jsem se cítil lépe a zdravě jedl.

Ale také jsem se odhlásil z toho, že jsem byl zvážen také v ordinaci lékaře. Je tedy pro ně těžké říct, zda můj lék na štítnou žlázu funguje ve vztahu k mé váze. Vybral jsem si kvůli výzvě a udržet si zdravotní záznam pro sebe, abych se dostal a přihlásil se k počáteční váze.

Nechápejte mě špatně, úplně dělám tuto výzvu, protože chci zhubnout. Moje kalhoty se těsňují a cítím se těžší, když běžím. Obvykle kontroluji svůj pokrok před a po obrázcích, zrcadle nebo jak se vejde oblečení. To poslední je těžké, protože všechny mé kalhoty jsou však pružné.

Tak jako tak. Dnes ráno jsem se vážil. A nebyl to velký problém.

A pak jsem byl připraven zahájit svou 24denní výzvu!

Jedl jsem několik malin a vlašských ořechů a připravoval se na běh.

Dnes to bylo velmi větrno! Crazy Windy. Podařilo se mi 8 mil a vrátil se Chorvatská fotbalová reprezentace Dres domů k jídlu ovesné vločky, chug vlákno a tunu vody.

Zde je návrh, který vám pomůže připravit se na výzvu …

K dispozici je vláknový nápoj, jiskra, omegy a některé bylinné doplňky čisticího prostředku, které berete za prvních 10 dní. To je hodně na paměti, že si vezmete s sebou do práce nebo školy nebo kdekoli trávíte čas.

Tip: Vložte vše, co potřebujete pro každý den v baggie označené dnem. Pak to prostě musíte dostat a jít. (V ideálním případě to můžete získat spolu se svými připravenými jídly.)

A teď si promluvme o jídle, konkrétně chutný a velmi snadný nápad bez masa.

Při každém Club Tijuana Dres jídle jím celozrnné, bílkoviny a zeleninu a snažím se zobrazit velikosti porcí.

Abych spojil velmi snadné vegetariánské jídlo, použil jsem porci hnědé rýže (od včerejška), zamrzlé zeleniny (zmrazené nejsou zabaleny do soli nebo cukru) a vařily dvě vejce. Top se Srirachou a užívejte si !!

Žlout smíchaný s rýží dělá nejchutnější omáčku vůbec.

Otázka: Co dnes večer máte na večeři?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení Tuniská fotbalová reprezentace Dres se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix