To bylo to nejlepší z časů, bylo to nejhorší časy …

Tento rok byl neuvěřitelný pro runutereat i pro můj běh. I PRD v maratonu i v polovině maratonu. Rer se zdvojnásobil ve čtenáři a také jsem dostal tunu sponzorů a šance na Paris Saint-Germain Dres cestování. Pro tento web i komunitu to bylo to nejlepší časy.
Moje nejnovější videa

Recenze americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
12:07

Ale je tu celý prvek mého života, který jsem po většinu roku nechal Rer – moje spojení s Benem, aka s tím chlapem, se kterým jsem online.

O tom jsem nenapsal, protože:

A.) Jsem dostatečný k tomu, abych si uvědomil, že nikomu nedlužím, aby sdílel části mého života, chci udržet soukromé.

B.) Pokud nemáte nic hezkého, nic neříkejte.

C.) Je to komplikované.

D.) Potřeboval jsem čas na shromáždění vtipných gifů, stejně jako nelíbí, stejně jako podivíny.

Ale dnes se budu podělit o kousek informací, protože mám pocit, že Nagoya Grampus Dres je to skvělá připomínka, že stejně jako malá řeč na vaší svátkové oslavě i TV TV – vidíte jednu upravenou verzi něčího života. Pokud nejíte, spíte, spíte, pracujete, Crystal Palace FC Dres hrajete a strávíte každou minutu bdělost s někým, koho nemůžete předpokládat, že rozumíte, odkud pocházejí.

Jen trochu PSA mluvit laskavě s ostatními, protože nerozumíte jejich bitvám.

A protože na každodenním základě lidé (nebo jeden obzvláště zainteresovaný člověk?) Prohledává „runuterepovací rozvod“ nebo „Ben“ nebo něco podobného, ​​stejně jako je to divné, ale zábavné pro mě.

Dlouhý příběh krátký … byla to horská dráha.

Ben stejně jako jsem si letos přál různé věci. Byli jsme na jiné stránce loni v prosinci a pomalu to vypadalo, jako bychom ani nečetli ze stejné knihy.

Bylo to smutné. stejně jako matoucí. stejně jako frustrující.

Červen byl jedním z mých nejzábavnějších měsíců v letošním roce – běžel jsem maraton a také jsem šel do CO, SF i NYC.

Ale v červnu však bylo také čas, moje spojení bylo opravdu špatné. Na RER by jste nikdy nepochopili, protože jsem byl legitimně chycen v práci i cestování. Nebylo to vědomé rozhodnutí vynechat, prostě to pro mě nebylo obrovským problémem. (A to je s největší pravděpodobností součástí problému. Tuto terapeutovi však ušetřím tangenta.)

Pokud to rozdělíte na místo, obviňujte pravdu, že jsem udělal hodně věcí špatně. Opět je to náročné, stejně jako nejsem tady, abych vám nakreslil fotku, že jsem a-hole-to je můj příběh! Měl bych být hrdinkou!

[Vložte montáž mě jako Katniss, pokud jsem přesně pochopil, jak využít editační aplikace]

Tak jako tak.

Právě teď jsme do života i spolu. Někdy se dostaneme do legendárních bojů, stejně jako věci, stejně jako jsem Shriek, stejně jako chytit kočičí a zůstat v autech a nákladních vozech na několik dní, dokud to už nemohu vzít.

To nebo na tom pracujeme jako dospělí. jeden z těch.

Sooooo. A je to. Nepožaduji radu ani objetí (žádné objetí, prosím!) Nebo jiné. Jen se podělím o nahlédnutí do této části mého života, abych nechal zainteresované oslavy pochopit, že to bude v pořádku.

A teď se mohu vrátit do Runnin, stejně jako jíst a opakovat.

Uvidíme se později!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix