navzdory chladnému, stále jsem toužil po snídani koktejl. Po 5,75 studených mil venku byste věřili, že bych chtěl teplou misku oves, nicméně ne-přál jsem si ekologické monstrum.

Měl jsem Anglická fotbalová reprezentace Dres tenký bagel s PB & PB na boku. Po roce konzumace mandlového másla jsem zpátky na vozu PB.
Moje nejnovější videa

Pak byla pryč – River Plate Dres recenze knih
Skvělý poslech – kniha a také série podcastů
Pak byla pryč od Lisa Jewell – nabízeno na Audible, Amazon nebo kdekoli se prodávají.

Je „Pak byla pryč“ skvělým poslechem? Tady je moje recenze!

Pro mnoho dalších recenzí, odkazy a doporučení zkontrolujte ruteatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 20 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
04:20

Ben dnes přišel na oběd, protože jsme museli vypnout auto. Život s jedním vozidlem je teď v pořádku, jen doufám, že to tak zůstane.

Hvězdou obědové show byla několik velmi zralých avokádů. Několik z mé Southampton FC Dres mámy jsme zachytili v T-Day, stejně jako dnes jsou ideální. Nabral jsem je s čipem přímo z ekologické kůže.

Ben diskutoval o druhém dni, že prodejné zařízení v práci mělo dietní plán Dr. Pepper. Řekl jsem mu, až si příště chce koupit květiny, může mi místo toho přinést plechovku, stejně jako mi dnes přinesl jednu

Jedním z mých listopadových cílů bylo organizovat se a také jsem na tom stále velmi pozadu. Mnohem lépe zasáhněte ten hromadu papíru a můj e -mail ASAP!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix