Jsem přísavka. Jo, pokud vidím „nové !!!!“ Produkt na policích nebo na reklamu Hodím svůj špinavý zelený papír na nejbližšího prodejce a mám tu novou položku v mých drsných rukou rychleji, než můžete říci „Snuggie“.

Takže, když jsem spatřil tyto WRAWPS v mém místním obchodě se zdravou výživou, musel jsem je mít. Ale byl jsem zastaven cenou – myslím, že jsou něco jako 8,00 $ za balíček tří.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Check in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Tipy pro masku na obličej pro běh a procházku venku
07:15

Žít
00:00
08:21
01:21

Hm, ahoj. Považuji za ironické, že musíte být lékařem, abyste si mohli dovolit zdravé jídlo. Myslím, že dokumenty mohou předepsat své vlastní léky. Jsem tady s HMO – Gimme The Good Stuff jako unce prevence !!

Takže jsem Švýcarská fotbalová reprezentace Dres je předal poprvé. Ale když jsem se vrátil, byla hezká dáma vzorkování WRAWPS a vyzkoušel jsem všechny tři příchutě. Líbilo se mi je!

Nakonec jsem si vyměnil týdenní výplatu za několik hippie zábalů.

Tyto surové veganské ploché chleby jsou super zdravé, protože jsou 99% zeleniny. Složky jsou: cuketa, jablko, lněný, kokosový ořech, vyklíčená čočka, agáve, rozinky a skořice. A jsou to také super nízkokalorické – 60 kalorií pro jeden velký Anglická fotbalová reprezentace Dres zábal (druhá chuť je pouze 45 kalorií).

Energizující ranní chuť je sladká, takže to byla zjevně moje oblíbená. Nahořel jsem pár PB & J a snědl jsem to snídaní. Ale když jsem Kanadská fotbalová reprezentace Dres sdílel kousnutí s Benem, řekl: „Je mi líto lidí, kteří to musí jíst…“ Takže to je.

Dnes jsem na oběd udělal pizzu s „kořeněnou“ chutí. Myslím, že to vyšlo lahodné, ale s pizzy to nefunguje dobře, protože kůra spálila během dvou minut pod brojlerem.

Láska: Že jsou žvýkací! Že ranní flava je sladká. Rozšíření! Myslím, že se rozšiřují v mém žaludku a udělají mě super plné. (Někteří by to mohli dát do kategorie Don’t Love.)

Nemilujte: že to tolik stojí. Je těžké je skutečně jíst jako zábal, protože jsou silné.

Otázka: Co byste zabalili?

Bonusové body, pokud pro mě řeknete dárek.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

9 důvodů, proč potřebuji členství v masáži

9 důvodů, proč potřebuji členství v masáži

Masážní závist měsíční speciality a kontrola získávání masáže nebo obličejové služby každý měsíc. Moje důvody k masáži

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Jídlo deníku všeho, co jsem jedl jednoho dne, snídaně, oběd, večeře a občerstvení. Plus

Vlna od 6 stop od místního Monicana

Vlna od 6 stop od místního Monicana

Můžete běžet během ohniska koronaviru? Krizová linka duševního zdraví 741741 a zdroje domácího násilí pro t

Šťastný svět duševního zdraví z vašeho místního monicanu

Šťastný svět duševního zdraví z vašeho místního monicanu

Světový den duševního zdraví připomínka bloggera Monica Olivas. Můj příběh terapie s pozitivitou těla a podcastem s CRIS

Cestovní tipy a příběhy z dovolené v San Franciscu

Cestovní tipy a příběhy z dovolené v San FranciscuCestovní tipy ze San Francisca. Cestovní přiznání z mé letní dovolené a oblíbených míst v San Francisco Kalifornie

nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující oblíbené a zdravé jídlo bingo

nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující oblíbené a zdravé jídlo bingo

Ahoj! Přírodní produkty Expo (aka #ExPowest na sociálních médiích) byl tento víkend v Anaheimu v Kalifornii. Je to podstatná konference

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix