si nyní uvědomujete, že existuje časovač intervalu Fee 2, ale použili jste jej? Pokud jste byli FC Porto Dres dobře zastrašováni, abyste vyzkoušeli časovač, zneužijte se konceptu, že to není pro vás.

I když je to skutečné intervalové časovače, jsou cenným nástrojem s vysokou intenzitou intervalu, to zdaleka není jediné použití. Níže jsou uvedeny čtyři metody doporučené odborníky, které někdo-ať už ultra ve tvaru nebo jen začínající-může využít intervalový časovač k rozvoji více aktivit zvyšujících zdraví do jejich dne.

DOMA

Výzva rovnováhy s jednou nohou
Vy (doufejme) vyčistíte zuby dvakrát denně. Tak proč nevyužít ten čas k zachycení v nějakém dalším pohybu? Vyzkoušejte tuto obtížnost rovnováhy s jednou nohou od Chad Woodard, DPT, docentka, Touro College Physician of Physical Therapy Program v New Yorku. “Tento typ cvičení může být vynikající pro lidi s nebezpečím pádu nebo zotavení z podvrtnutí kotníku, chirurgického zákroku nebo kolena, jakož i zranění kyčle,” uvádí Woodard.

Instrukce
Při kartáčování zubů postavte se na pravou nohu po dobu 30 sekund. Když váš sledovač vibruje na konci intervalu, přepněte na levou nohu. Opakujte dvakrát. Po dvou minutách budete zlepšit rovnováhu, posílili si stabilizační svaly a vyčistili si zuby.

Nastavení časovače intervalu
Práce: 30 sekund
Zbytek: 30 sekund (Poznámka: Během tohoto „odpočinku“ budete stát na levé noze)
Opakujte: 2krát

*Jedná se o vynikající strategii, která se vztahuje na řadu cvičení, která se snadno pracují na vašem dni. Vyzkoušejte to s jakýmkoli typem cvičení, které izoluje jednu část těla najednou, jako je ptačí psi (jak je znázorněno na fotografii výše), výpady nebo boční prkna.

V PRÁCI

Hluboký úsek
Pokud máte práci na stole, měli byste udělat něco, co působí proti tomu, co děláte celý den –e: Sed si shrbeně přes klávesnici – ale nebudete se cítit zpoceni nebo z dechu, uvádí Woodard. Tato aktivita to dělá.

Instrukce
Postavte se a také jděte do co nejhlubšího dřepu. Po 10 sekundách se postavte a natáhněte ruce nad hlavou a rozprostřete prsty do široké. Měli byste cítit úsek přes hruď. Držte 10 sekund. Opakujte tento Real Betis Balompie Dres cyklus dřepu třikrát.

Nastavení časovače intervalu
Práce: 10 sekund
Zbytek: 10 sekund (Poznámka: Během tohoto „odpočinku“ se natahujete)
Opakujte: 3krát

V POSILOVNĚ

Obvod celkového těla
“Líbí se mi 20-10 intervalů,” uvádí Denver-stejně jako instruktor osobní fitness se sídlem v Torontu Craig Ballantyne, tvůrce výcviku turbulencí a autor Perfect Day Formule: přesně jak vlastnit den a také spravovat svůj Život. Dejte tento obvod výstřel.

Instrukce
Pro toto cvičení proveďte co nejvíce opakování, kolik můžete z každého cvičení níže (v pořadí níže) po dobu 20 sekund, odpočívejte 10 sekund, než se přesunete na další. Není to dost obtížné? Opakujte celý tento dvouminutový okruh, když nebo dvakrát více, uvádí Ballantyne-stačí jen jednu minutu mezi sadami.

Dřepy

Kliky

Glute Bridge

Horolezci

Nastavení časovače intervalu
Práce: 20 sekund
Odpočinek: 10 sekund
Opakujte: 4krát

KDEKOLI

Hluboké dýchání
Pokud se chcete relaxovat nebo jen chvilku, abyste se soustředili, můžete vždy využít funkci relaxaci na svém sledovači. Ale pokud chcete věci změnit, zkuste toto cvičení na dýchání břicha. Povzbuzuje vás, abyste místo hrudníku dýchali s membránou, takže více kyslíku jde Portugalská fotbalová reprezentace Dres hluboko do plic.

Instrukce
Položte jednu ruku na břicho a druhou ruku na hruď. Ujistěte se, že sedíte vzpřímeně s velkým držením těla. Dýchejte nosem pro čtyři počty, držte jeden počet, a pak pomalu uvolněte vzduch s ocasnými rty pro čtyři počty a pauzu. Tato inhalace a výdech se počítá jako vaše „pracovní“ období. Když to děláte správně, mělo by se vaše břicho pohybovat více než vaše prsa.

Nastavení časovače intervalu
Práce: 10 sekund
Odpočinek: 1 sekundy
Opakujte: 10krát

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Danielle Kosecki

Senior Health and Wellness, jakož i editor fyzické zdatnosti Danielle Kosecki, je oceněný novinář, který pokrýval zdraví a wellness a fyzickou zdatnost více než 10 let. Je napsána pro Glamour, více, prevenci, stejně jako pro cyklistické časopisy, mimo jiné i editorka Bicycling obrovské knihy tréninku. Danielle, rodák z New Yorku, nyní žije v oblasti Bay, kde jí vůbec nechybí zima.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix