občerstvení je nezbytnou součástí jakéhokoli zdravého stravovacího plánu, aby vás udržovala spokojená mezi jídly a vyhýbala se pokušení plížících se čipů a sušenek. To je důvod, proč rozhodování o tom, co jíst, když máte hlad, je špatný nápad. Chytřejší strategie? plánovat dopředu! Cíl to udržet kolem 250 kalorií (blíže k 150 kaloriím, pokud se snažíte zhubnout), protože se jedná o svačinu, ne jídlo. Poděkujte ne, poděkování rafinovaným sacharidům a přidaným cukrem (kašel, mronolové bary), protože ve své stravě nikdy nepotřebujete mnohem více. Řekni sakra jo ovoci a zelenině! Protože vždy chcete mnohem více z nich ve svém dni a vlákno vám může pomoci cítit se plný. Poté přidejte alespoň 10 gramů bílkovin, aby vaše občerstvení ještě mnohem více setrvačné síly.

Vzorec je velmi jednoduchý: stačí získat jeden kus ovoce nebo baggie zeleniny a spárujte jej s jednou malou porcí bílkovin. Zde je jen několik chutných možností.

Ovoce: banány, pomeranče, jablka, hrušky, hrozny, jahody, borůvky

Vegetariáni: dětská mrkev, cukrový hrášek, brokolice, květák, květák, malé papriky, cherry rajčata, nakrájené okurky

Protein: ořechy, ořechové máslo, ořechové tyčinky, sýrové tyčinky s mozzarellou částí, obyčejný jogurt, hummus, edamame, pevná vejce, deli krůta

Mám to? Stále Nizozemská fotbalová reprezentace Dres toužíte po konkrétních nápadech? Vissel Kobe Dres Zde je šest zdravých občerstvení s hitem proteinu, které se velmi snadno dostane a jde.

1 Malý banán + 2 polévkové lžíce arašídové máslo

279 kalorií
9 g protein
5 g vlákno

1 šálek borůvek a jahod + ½ šálku nízkotučného řeckého jogurtu

155 kalorií
13 g protein
3 g vlákno

1 šálek dětské mrkve a cukrového hrášku + ¼ šálku hummus

144 kalorií
4 g protein
5 g vlákno

1 šálek malých paprik Manchester United Dres a brokolice květů + 1 part-Skim Mozzarella Cheese Stick

114 kalorií
9 g protein
2 g vlákno

1 šálek nakrájené na plátky a cherry rajčata + 2 pevné vejce

163 kalorií
13 g protein
1 g vlákno

1 šálek nakrájené tyčinky Apple & Celer + 3 unces Extra-Lean Turecko

142 kalorií
17 g protein
2 g vlákno

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Becky Duffett

Becky Duffett je editor přispívání výživy pro Fitbit a spisovatel životního stylu s vášní pro dobře stravování. Bývalá editorka kuchařky Williams-Sonoma a absolventka školy v San Franciscu Cooking School, upravila desítky kuchařek a četné recepty. City Living ji proměnilo v závislost na rotaci – ale stále by raději jezdila na koni. Žije v nejroztomilejší sousedství v San Franciscu, tráví víkendy na farmářském trhu, snaží se číst v pekárně a pečením velkých večeří pro přátele.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix