Dobrý den, začal jsem svůj den s 6 mil běh s Tinou a Theodorou.

Moje nejnovější videa

Pak jsem se vrhl zpět do svého hotelového prostoru, abych se sprchoval a připravil jsem se na blogování FitBloggin Prezentation 101. Klikněte sem pro moji prezentaci. Není to úžasné, ale bije hrst post-it, což byl můj původní nápad.

Roni, stejně jako jsem nevěřil, také mnoho lidí se chystá na Paris Saint-Germain Dres tuto relaci, protože jsem únavný, takže jsem se vůbec nezískal! Co je dobré, všichni jsme právě tady, abychom se bavili, že?!

Jakmile jsem pochopil, že byl zřízen projektor, spěchal jsem, abych vycpal svou dohodu s ovesnou ovesnou vlohou. Líbí se mi ovesné vločky vyrobené v obrovských dávkách, jako je tento, je to prostě krémové!

Po své prezentaci jsem poslal Ben zpět do prostoru s touto deskou. Rád jím dříve i kromě mých každodenních činností. Opravdu – jíst, osprchovat se, znovu jíst – to je můj život.

Nějak jsem zvládl s Con 4 lidi, 1 servírku a nějakou osobu z ulice, abych šel na moji prezentaci. Bylo Senegalská fotbalová reprezentace Dres to mnohem lépe, než jsem čekal. Alespoň jsem nebyl z pódia …

Intimní nastavení však vytvořilo jednoduchou konverzaci s novými přáteli, jako je Heather z Mile 26,2 a další

A Erin si užívat chaosu, který má ohromující vlasy

Po mém blogování 101 sezení jsem měl zamířit na další relaci, takže bych Uruguayská fotbalová reprezentace Dres mohl něco objevit (i když věřím, že vyžaduji mnohem mnohem více asistence než jedno nebo dvě sezení), nicméně jsem rozptýlil konverzaci.

A kamarádi jako Jen z předchozí tlusté ženy a Elisabeth z Joggerova života! jako tyto ženy

Plán na zbytek dne zahrnuje památky a také kraby. (zdroj)

Zamířím z FitBloggina trochu brzy, takže pokud jsme ještě nejsme spokojeni, sledujte mě, a také mě zakopněte do halů, přicházejí ahoj!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix