Hej z oblohy!

Moje nejnovější videa

Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!

Více videí

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
02:19

Dnes ráno jsem se probudil v absurdní době, abych se dostal do LAX na letu v 6:30. Naštěstí, i když LA je trochu North SkinnyRunner, stejně jako jsem se tam dostal s časem na ušetření (a pořizoval jsem hloupé obrázky).

Vážně, bylo tak brzy, že jsem stále spal …

Ha!

Jsem na své metodě do Pensylvánie pro techniku ​​světové klobouky běžece – 5K, 10K a půl maratónského víkendu. Je to Leicester City Dres v Betlémě, PA. Jsem neuvěřitelně extatický, protože se jedná o závod a také místo, které bych nikdy neměl možnost zjistit, zda ne pro RW!

Jsem opravdu vděčný, že mám tuto příležitost. Být ze SoCal I Online, jako by to byl ostrov, a závody jsou skutečně jediným důvodem, proč Polská fotbalová reprezentace Dres vidím zbytek země! Dělá mě to šťastným.

Vzhledem k tomu, že tento víkend běžím závod, chtěl jsem se podělit o několik diskontních sazeb závodu a nabídky s vámi:

Santa do moře Half Marathon (8. prosince Oxnard, CA) využívá kód voucheru Axsantaextend za 10,00 $ Off

Camarillo Marathon (5. ledna Camarillo, CA) využívá kód Molivas141 pro 20% slevu

Vypadá to, že moje rutina je v příštích několika dnech docela hektická! Dodržujte mě na Twitteru i na Facebooku pro aktualizace a náhodnost.

** Nové diskontní sazby závodních diskontu jsou přidány na stránku mé závodní diskontní sazby po celou Borussia Monchengladbach Dres dobu!

Otázka: Jaké je jedno místo v USA, které opravdu chcete vidět?

Já – Savannah.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix