Dobrý den! Nejlépe jsem v letadle, tento druhý zamířil do Bostonu pro Boston Marathon. Je to skutečné?

Doufám, že je to skutečné … a ve skutečnosti nejsem v mentálním zdravotnickém zařízení, kde žiji posledních 6 let poté o běhu a stravování na internetu celý den.

Možná celou tu dobu jsem snil o příbězích, kde se musím dělat velmi pozoruhodné věci, jako je běh v Jeruzalémě nebo řídím Bostonský maratón … ale opravdu jen sedím ve špinavém rouchu s kečupem v mých vlasech a zírám na počítač čtení Wikipedia A požadovali, aby moji spolubydlící fotili, jak běží nahoru a dolů po chodbách ??? !!

Vytisknu obrázky a připíchnu je ke zdi v naší jídelně a nazývám to Pinterest…

Je to pravda ??!

Vlastně – nechtěl bych to vědět. Dovolte mi žít tento sen …

Budu jen věřit, že teď opravdu budu do Bostonu nejlepší kvůli tomuto příspěvku. Pokud to není skutečné, humor mě.

Dostat se do Bostonského maratonu

Během posledních 10 týdnů jsem spolupracoval s Hyland Power a sdílel jsem svou cestu tréninku pro Bostonský maratón. Když jsem dostal hovor, abych se připojil k týmu, nevěřil tomu. Nemyslím si, že jsem skvělý běžec nebo blogger – takže jsem si myslel, že to byla chyba.

Pak jsem si myslel – doufám, že si neuvědomí svou chybu, protože budu velmi zmatený!

I 100% si nemyslím, že jsem hoden této příležitosti nebo spoustu ACF Fiorentina Dres příležitostí, které jsem v minulosti obdržel. Jednou jsem mluvil s přítelem o tom, že jsem vděčný za naše požehnání. Je to trochu děsivé, když se necítím, jako bych byl hoden dárek. Jednou však přítel řekl, že prošel něčím, co její otec říkal, „nejsme hoden, ale nedáváme to zpět“. A tak se snažím přijmout taková požehnání s vděčným srdcem a snažím SL Benfica Dres se nezaměřovat na to, zda jsem ho hodný.

Tento boj je součástí mé cesty. Je to součást mé cesty do Bostonského maratonu a je to součást mé cesty v životě. Nejsem nejlepší, nejrychlejší, nejzábavnější, nejchytřejší, nejkrásnější, nejsilnější … ale já jsem já a snažím se co nejlépe přijmout všechna svá požehnání. Jsem vděčný za každý – dokonce i za ty, které mě vyděsí.

A to vše se vrací k mé mantře „Buďte stateční“. To byla obrovská část mé cesty. Původně jsem to řekl s odkazem na běh 26,2 mil, ale pracuji na tom, abych byl v mém životě nejlépe statečný. <- Měl jsem před dvěma noci obrovský okamžik žárovky. Byla to velmi úžasná a zábavná výzva pracovat s Hyland's a sdílet některé běhy, zábavy, jídlo, tajemství a myšlenky na trénink pro Boston Marathon. Zde je kolo mého deníku „Najděte si najděte svou cílovou čáru“… Výzvy týmu Hyland poháněné Boston Marathon Oznámení o Hylandském bostonském maratonu a videu 15 obrázků z mého dlouhodobého běhu 3 kroky k zahájení běhu nyní vlog Moje debata o tetování Syndrom IT Band - moje zkušenost s tímto běžným zraněním Moje nejvýznamnější běžící překážka - nastavil jsem pro sebe! Můj oblíbený běžící suvenýr všech dob Kontrolní seznam Marathon & Half Marathon Race Day Moje technika Boston Marathon ve 4 částech Myšlenky 2 týdny z Boston Marathon Vlog Když už mluvíme o tom, že jste odvážní ... posledních několik týdnů bylo v zákulisí v Rerlandu velmi stresující. Začal jsem cítit, že se mi krk dostal poškrábaný a dnes se cítím vyčerpaný a nevolný. Sněrazím vitamín C a pokusím se dostat hodně odpočinku. Se vším, co se děje s mou myslí a tělem, mám pocit, že to můj imunitní systém už nemohl vzít a jen trochu mávl bílou vlajkou. A jsem si jistý, že létání z jižní Kalifornie do Bostonu nepomůže. Takže mě nechte ve svých myšlenkách a modlitbách. Děkuji <3 Sledujte mě na Instagramu /Facebooku /Twitteru a získejte tento víkend aktualizace na #BostonMrathonu. Závod je pondělí (Marathon pondělí - Den Patriots !!). Budu aktualizovat sociální média rychleji než blog, takže sledujte/komentář/značce, pokud chcete zůstat v kontaktu. A udělám úplné aktualizace na RER s rekapitulacemi později. Po závodě dělám dvě krátké události na východním pobřeží, takže bych mohl být o několik dní pozadu. Otázka: Co děláš tento víkend?! V neděli je Velikonoce, ale budu v Bostonu, takže si myslím, že v obchodě budu lovit čokoládová vejce a skrýt je v mém břiše. Pracuji s Hyland's, abych se podělil o svou cestu tréninku pro Boston Marathon v rámci týmu Hyland's Team Challenge. Všechny názory jsou moje vlastní. Odkazy především všechny referenční zprávy, které jsou ve spolupráci SS Lazio Dres s Hyland’s.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíltweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix