Ahoj! Zde je rychlé zaokrouhlení obav opakovaných návštěvníků Run Eat z e-mailu, Instagramu, Twitteru, Facebooku, Sky Writing, Craigslist Encounters, Engraved Plaques, Graffiti a dalších náhodných umístění, které mě oslovíte … od Tigres UANL Dres tohoto víkendu.

Nejprve … Tento víkend jsem běžel The Surf City Marathon. Zkontrolujte mé rekapitulace zde: Surf City Marathon Results / Recap / Recycle / Rihanna / Reuse
Moje nejnovější videa

High Achiever – Great Listes Book Review
Vysoký úspěch od Tiffany Jenkins Book Review. Rychlé vyhodnocení nové paměti dvojitého života závislého na léku. odhlásil autor.

Snadná kniha poslouchat při běhu, jíst nebo cokoli jiného, ​​co lidé dělají.

Více videí

0 sekund 6 minut, 12 sekund

Další
Moje krásná druhá polovina na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih
05:31

Žít
00:00
08:21
06:12

Po závodě jsem šel do domu svých rodičů, abych jedl nachos a také jsem si prohlédl misku (poločas). Štěňata byla jako vždy milá. jako láska jako oni.

Náhodně … Byl jsem v kuchyni a nachos a nachos, když se Ben ukázal s významnou kontejnerem legitimních nachos z Pepe’s. Výložník. Vynikající mysl věří podobně?

Tato věc byla plná veškerého štěstí nacho, díky kterému se život stojí za život.

Kromě nachos – měl jsem velký mrkvový dort, protože jsem chtěl skvělý kus mrkvového dortu. Bohužel to nebylo skvělé, stejně jako jsem to musel sdílet ve snaze se toho zbavit. Chci legendární kus mrkvového dortu.

Rer otázky …

1. Odkud jsou ty šaty?

Udělal jsem náhodné video na Instagramu a používal jsem tento nový top. Je to tělo fit s extrémní lopatkou zpět z mokré pečeti.

PSA: Mokré pečeť v Irvine Spectrum jde ze společnosti a cokoli je velmi prodej.

2. Pijete stimulujete před spuštěním?

Ano. Někdy to opravdu záleží na den. Popírám kávu, zatímco měním / plete se na vlasy / nakládám na opalovací krém … Pak jsem smíchal stimulaci k pití po mém běhu a také ji vložil do lednice, aby byl chladný, a čekám na mě, až se vrátím.

Ale v některých případech nečedím a pár popíjeji z toho při kontrole AS Monaco Dres e -mailu nebo dělám jiné náhodné věci, než se nakonec dostanu ze dveří.

Tip: Musíte ji vložit do láhve s vodou nebo tak něco, stejně jako otřesení. Má vitamíny i pach vitaminu-y, pokud jej jen mícháte lžičkou. Využívám obrovský šálek mixéru, o kterém se domnívám, že je vyrobeno proteinové koktejly. Využívám jeden balíček nebo kopeček stimulovaných i asi 20 oz vody.

(Můžete si zakoupit stimulovat zde.)

3. Berete chodící přestávky, když běžíte?

Ano. Někdy. Záleží na tom, kde jsem, nadmořská výška, moje tělo, cíle, nálada, teplota, horoskop … v podstatě v některých případech chodím (většinou kopce).

4. Spustili jste celý maraton?

Yyynope … Prakticky jsem uvedl ano, ale měl jsem na paměti, že jsem přestal pořídit pár fotek kolem míle 20 a také modifikovat moji hudbu, protože jsem potřeboval opravdu skvělou melodii, abych ji vyzvedl. Během závodu jsem s největší pravděpodobností vzal 3 přestávky na krátkou procházku.

5. Udělali jste ledovou lázni po maratonu Surf City?

Ne. Měl bych však mít. Jen jsem ve mně neměl, abych se více zneužil.

6. Jaký máte difuzor aroma terapie?

Na Twitteru jsem dostal několik obav o můj stroj Lil Aroma Therapy. Mám od nynějška malé, jednoduché svěží potraviny. Je to tento ultra zvukový olejový difuzor od nynějška Foods. Je to malé i velmi jednoduché využívat – naplňte teplou vodou, přidejte několik kapek jakéhokoli oleje, který chcete, a také si užívejte.

Tip: Chcete -li si vybrat některé oleje, musíte si zakoupit. Začal jsem s tímto velmi základním balením 3. Stejně jako nyní pomalu přispívám do sbírky, když chápu, že ji opravdu využívám a líbí se.

Máte pro mě obavy? Zeptejte se mě v komentářích nebo e -mailu runyterepeat na gmail.com

A protože jsem odpověděl na několik vašich obav – mám pro vás pár….

Otázky:

1. Rozumíte třídě / knize / semináři, který přesně učí, jak využívat kalendáře aplikací / Google – v metodě, která bude organizovat váš život?

Nežádám o sebe, ale možná mě to zajímá. Rozumím mladému dospělému člověku, který potřebuje pomoc v organizaci.

2. Kde je nejlepší umístění k získání mrkvového dortu?

Nepovazujte mě s receptem, nechci jíst celý dort. Počítejte se na mě, celou věc bych snědl.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweetKolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Běžící zobrazovací pásma, cvičební vybavení Old Navy a mnoho dalších otázek

Běžící zobrazovací pásma, cvičební vybavení Old Navy a mnoho dalších otázek

Odpovídám na vaše obavy z krabice Story Story Story @Runeatrepeat Instagram! Pokrýváme běžecká témata, jako například jak přesně

Otázky a odpovědi na intuitivní stravování a binging, návrhy na léto a další!

Otázky a odpovědi na intuitivní stravování a binging, návrhy na léto a další!

Běh potravy Fyzikální zdatnost Intuitivní stravování a odpovědi. návrhy na léto spuštění, co dělat, pokud jste depresivní a

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Přesně jak se vám líbí, zatímco se vylepšujete. Pozitivita těla při zhubnutí nebo jít po cíli. návrhy přesně jak

nejlepší řasenka, suchý šampon a další obavy z tohoto týdne

nejlepší řasenka, suchý šampon a další obavy z tohoto týdne

Nejlepší řasenka pro dlouhé tlusté řasy. Nejlepší suchý šampon pro běžce. nové obavy a odpovědi z příběhu Instagramu

Preferované běžení značek oděvů Nejlépe, jaké jsou mé úkoly a HR otázky

Preferované běžení značek oděvů Nejlépe, jaké jsou mé úkoly a HR otázky

Moje preferované značky běžeckého vybavení a také by měly mít běh oblečení i boty. Tipy pro maratónské zúžení. Běh i srdeční frekvence

suchý šampon, zdraví střev, běh v Kanadě Fluminense Dres a mnoho dalších obav z ig příběhů

suchý šampon, zdraví střev, běh v Kanadě a mnoho dalších obav z ig příběhů

Ahoj! Odpovídám na vaše obavy z Instagramu na běh, stravování, kouzlo i zdraví střev a wellness – jaká kombinace témat jsme C

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix