Je to fyzická fitness móda v pátek, stejně jako se musím formálně omluvit všem mužům v místnosti, dnes mám ještě jedno hodnocení sportovní podprsenky. Promiň, chlapci. V ideálním případě mi podnik brzy pošle nějaké těsné whity, protože pro vás něco budu mít.

V rámci mého spojení s Brooks mi poskytli čtyři sportovní podprsenky, které jsem si vybral z tohoto měsíce. Vybral jsem ženskou podprsenku II II, protože se mi líbil ventilovaný panel na prsou i vzadu.
Moje nejnovější videa

5 minutové běh zahřívání a
Rychlé zahřívání pro běžce. Před během se zahřívá 5 minut. přesně jak se připravit na běh. návrhy, co dělat, než spustíte

Více videí

0 sekund 5 minut, 34 sekund

Další
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Žít
00:00
08:21
05:34

Oh, stejně jako od té doby, co je k dispozici v růžové. Jsem dívka.

Tato sportovní podprsenka je tahem, ale drží vás jako jeden ze sponných uzavření. Měl velkou kompresi a zároveň vám umožnil dýchat. Vykopal jsem to.

Použil jsem ji pod svou novou skladovací nádrž RNR pro RNR NOLA a také to udělal práci. Skladovací nádrž se trochu skrývá, když se potí, stejně jako to mě přimělo k sebevědomí, ale díky rozkošné sportovní podprsence to zlepšila.

Chápu, že se jedná o třetí sportovní podprsenku, kterou hodnotí, ale je to nesmírně nezbytná součást ženského výstroje, takže díky za to, že jste trpěliví. Vidět? Dokonce i Vegas vydrží další publikování sportovní podprsenky a je to chlapec.

Nemám obrovská prsa, takže teď nejlépe mohu nosit toto tričko, které mě poslalo (spolu s chutným jogurtem!)… 100% skutečné.

Ale jednoho dne, pokud ušetřím své haléře, půjdu si koupit nějaké větší prsa sportovní podprsenky Ifyaknowwhitimean, neposuzuji, já jsem online v OC.

Získejte svůj běh Eat Repeat Stookul Tank nebo jiné náhodné vybavení v mém tabulkovém obchodě! Přidal jsem také tlačítka i trička pro muže.

OTÁZKA: Odpovídáte své chonies nebo podprsenky s oblečením?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Moje preferované běžecké legíny i Capris

Moje preferované běžecké legíny i Capris

Jsem nadšený, že se mohu podělit o své preferované běžící capris i legíny, protože toto vybavení je mnohem ekonomičtější než hodně mého druhého

Nejlepší černý pátek a také Cyber ​​Monday Prodej pro běžce

Nejlepší černý pátek a také Cyber ​​Monday Prodej pro běžce

Zde je kolo US Sassuolo Dres nejlepšího černého pátku a také pro běžce Cyber ​​Monday. Toto je několik z nejlepších nákladů na prodej

Nejlepší nabídky Prime Day pro běžce 2021

Nejlepší nabídky Prime Day pro běžce 2021

Nejlepší nabídky Prime Day na prodej běžeckých bot, běžecké výbavy, fyzické fitness sledovače a další. Výpis běhu

Trénink poloviny maratonu a plného maratonu by Yokohama F. Marinos Dres měl mít

Trénink poloviny maratonu a plného maratonu by měl mít

Nejlepší běžící oblečení a výstroj pro půlmaraton a také plné maratonové trénink.

Bez toho nemůžeš běžet

Bez toho nemůžeš běžet

Nemohu běžet bez těchto Real Madrid Dres 11 položek s běžnou zařízením. Stoh na míle běžící potíže 23. den.Athleta Running Shorts Review

Athleta Running Shorts Review

Přesně jak zastavit třpyt stehenní, zatímco runninng. Nové hodnocení běžících šortek – Athleta Hiit It 9 “Recenze šortek.

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix