pro lepší Velšská fotbalová reprezentace Dres část desetiletého právníka Rob Mayseyho prosazuje mnohem spravedlivější pracovní prostředí pro profesionální sportovce MMA prostřednictvím smíšených bojovníků bojových umění. Mayeseyovo úsilí zahrnovalo lobování za státní legislativní reformu, federální legislativní reformu, antimonopolní nárok proti největšímu promotéru sportu a hlasitě vytvářející povědomí o současných smluvních podmínkách pro sportovce.

V důsledku nedávno nahlášeného prodeje UFC ve výši 4 miliard dolarů vstoupí do mixu.

Včera bylo odhaleno, že New York Lawfirm Lichten a Bright Hope budou hráčem ve snaze sdružovat bojovníci s právníky, kteří si všimnou

Jsme právníci práce se kombinovanými 40letými zkušenostmi zastupujícími odbory a lidi, kteří se snaží organizovat odbory … Nejsme spojeni s minulým úsilím spojit bojovníky UFC. Věříme, že legalizace v New Yorku, spolu s výbušným růstem popularity a zisků UFC v posledních letech, a nedávným prodejem UFC, představuje pro sportovce zvláštní příležitost, aby se spojily a vytvořily unii nebo sdružení, které vytvoří unii nebo sdružení, které postará je na stejné úrovni jako další profesionální sportovce, kteří soutěží ve velkých sportovních ligách, a to jak finančně, Valencia Dres tak z hlediska vlivu, který mají nad tím, jak je jejich sport provozován, a jeho sportovci jsou léčeni.

Dnes, jak poprvé uvedl Marc Raimondi z MMAFIGHING, byla zahájena další organizace s cílem organizovat bojovníky. Asociace Professional Fighters Association spustila svůj web a Twitter spravuje a popisuje následující:

Historicky majitelé využili sportovců, dokud nevytvořili sjednocené sdružení k boji proti chamtivým způsobům majitelů. Profesionální sportovní historie ukazuje, jak vytvoření asociace ke společnému vyjednávání podmínek zaměstnání dramaticky zvýšilo kompenzaci a pracovní podmínky organizovaného členství. Tato asociace pomohla hráčům finančně a dala jim kontrolu nad jejich kariérou a jejich životem po skončení konkurence. Služba MMA je průmysl miliard dolarů, kde všichni bojovníci, dokonce i ti nahoře, dostávají jen zlomek toho, co si zaslouží.

To bude pokračovat nezaškrtnuté, dokud nebude na straně bojovníků sjednocená fronta v nákupu, aby se vyrovnala hrací pole a zastavila ty, kteří jsou na vrcholu, aby využili bojovníků v Octagonu. Pamatujte – bojovníci generují příjmy.

Kde to všechno opouští bojovníky? Pravděpodobně roztříštěné a zmatené.

Zdá se, že konkurenční skupiny mají najednou různé. MMAFA se snaží vytvořit asociaci, zatímco newyorský zákon a PFA se zdá, že mají na mysli unie. Reportér John Nash odvedl dobrou práci popisující rozdíl v tomto Wolverhampton Wanderers Dres článku z roku 2015.

Jak boj o organizaci zaujme solidaritu, bude klíčová. Všechny organizace musí mít na mysli stejný cíl, který je pro bojovníky zlepšen podmínkami. Bojovníci musí mít základní volbu, chtějí mít kolektivní reprezentaci nebo ne? Pokud ano, musí pro ně mluvit jedna organizace. Velká stanová politika. Ego, osobní agendy a boje nesmí hrát roli. Všechny zúčastněné strany se musí dostat na stejnou stránku, aby se ujistily, že nejlepší zastoupení zájmů bojovníků a snad úsilí o to probíhá v zákulisí.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Americký atletický komisař vyžaduje, aby Ali Act byl přinesen do 1. 2021 s 2 komentáři
Vytváření váhy, bezpečnosti stíhacích a vyhýbání se Tragedymay 7, 2013 v „bezpečnostních studiích“
Petice sdružení smíšených manželských umění pro bojovníky pro Ali pro expanzi a zákona o Ali 12, 2016

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix