nebezpečí rychlých extrémních váhových škrtů hrály ústřední funkci v letošním asociaci boxerských provizí ročně, které uspokojily jak lékařskými, tak i legálními nebezpečími spojenými s diskutovanou metodou.

Jeff Novitizky, Boca Juniors Dres viceprezident UFC pro sportovce Health and Wellness, jakož i výkon, poznamenal, že dodržování SC Braga Dres vyhodnocení v datech (vyjádřeno jako část váhy nad váhovou třídou bojovníka, když Bayern Munich Dres se během bojového týdne objeví na místě svého zápasu) Ukazující bojovníci ztrácí v průměru 6,2% jejich tělesné hmotnosti s rychlým extrémním krokem na váze v týdnu před jejich záchvaty.

Lékařské důkazy na semináři ABC navrhovaly rychlé škrty nad rámec 5-7% odrůdy zůstávají lékařsky škodlivé, takže se zdá, že došlo k nějakému vylepšení, protože UFC provedla své reformy na váze, stále zůstává práce.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Dokumentování mýtného rychlého extrémního snížení hmotnosti v MMSASPTEMBERE 3. 2014 v „bezpečnostních studiích“
Tak přesně to bojovníci umírají 21. 2017 s komentářem
Po dlouhém seznamu zranění UFC implementuje reformu na váze 12, 2016 v „reformě na váze“

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix