Ben, stejně jako jsem zamířil k mámě, abych si vyzvedl Matta a včera se bavil. Zastavili jsme se u hamburgerového kloubu na metodě, abychom se dostali na oběd. Ben dostal hamburger a také jsem snědl mnoho z našeho velkého nákupu hranolků. Když jsem se dostal k mámě, udělal jsem salát, abych si vybral svůj francouzský primární kurz.

Moje nejnovější videa

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenze nové knihy Jessica Simpsonové – otevřená kniha. Zpěvačka i podnikatelská únik triky a také v zákulisí překvapují vše ve své paměti.

Recenze The Audible Book – Jessica Simpson to čte sama! Navíc, když dostanete zvukovou verzi, existují melodie Perk!

Více videí

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
06:05

A objevil čokoládové preclíky jako dezert. To rozhodně nebylo nutné, ale já byli zakrytí tmavou čokoládou – no tak, co jste očekávali?!

Ale já jsem se na francouzské hranolky ukázal chudé pro mé bříško a také jsem vyhověl obědu s velkým množstvím knock-off tum. Řekl jsem ti, že jsem hodně snědl hodně hranolků.

Ben, Matt, stejně jako jsem šel do otevřeného domu v laboratoři Jet Propulsion v Pasadeně.

To je místo, kde NASA rozvíjí Mars Rover a také tunu dalších skvělých věcí!

Matt (kdo je 10), stejně jako Ben (kdo je strojní inženýr pro letadla) byl v oblasti informací o oblasti?

Bylo to zajímavé, ale s tímto znamením jsem byl mnoho ohromen …

Po otevřeném domě jsme odhodili Matta Liverpool FC Dres a spokojeni s mým dobrým přítelem Susan, abychom viděli družičky.

Přinesl jsem Popcorn, ale také ukradl několik Benaova „skutečného“ popcornu, aby se s ním promíchal.

Po filmu jsem měl velmi hlad z toho, kde a také jsem útočil na lednici mé mámy (bez obrázku). Rovněž jsem zaútočil na její mrazák a objevil zmrzlinu a vitatop. Sundae s horkým vitatopem a granola = nejlepší dezert vůbec.

Dnes ráno jsem se probudil a cítil jsem se docela mizerně z mého shovívavého dne jídla. Mentálně a fyzicky jsem se cítil nafouknutý? Rozhodl jsem se zvolit procházku a odstranit můj FC Porto Dres mozek. mnohem lepší.

Vybral jsem si nedělní papír i ledovou kávu, abych se potěšil snídaní.

Palačinky i klobása, nedělní snídaně hotová nejlépe

Věřím, že jsem zlomil svůj názor i natáčení (spadl to o pár dní zpět, stejně jako to nejlépe fungovalo, ale nyní neodpoví). Možná tedy budu muset získat nový. Atletico Madrid Dres Vypískat. Ben stejně jako já míří do kostela i tehdy úkolů.

Uvidíme se později

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix