Hej z Orange County, Kalifornie! Vrátil jsem se z FitBloggina stále vysoko ze všech zábavných, nových kamarádů a učení. Poté Roni poslala e -mail o FitBloggin Local – příležitost pro bloggery po celé USA, aby si vytvořili vlastní místní skupiny, aby se setkali a stali se přáteli. Neuvěřitelně v pohodě, že?!

Po rychlém hlasování o Twitteru jsme se někteří spoluobčané OC a já rozhodli učinit jedno centrální místní setkání FitBloggin, které je poskytnuto jako Rancho Santa Margarita, ale přemýšlíme o setkání v Irvine Spectrum nebo podobném místě.
Moje nejnovější videa

4 minutové trénink dolního těla pro běžce
Pět cvičení dolního těla pro běžce! Vyzkoušejte toto cvičení rychlé síly doma pro vaše nohy, boky a glutes. Není potřeba žádné vybavení.

Glute Bridge
Onedlíky – alternativní strany
Véčky – TSG 1899 Hoffenheim Dres alternativní strany

Získejte mnohem více informací o runyatrepeat.com

Více videí

0 sekund 4 minut, 49 sekund

Další
Marathonský tréninkový den Ajax Dres 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
04:49

Protože Orange County nemá jedno „velké“ město, myslím, že je to nejlepší způsob, jak se všichni místní bloggery centralizovat. Pokud Urawa Red Diamonds Dres jste dostatečně blízko na to, abyste se setkali kolem oblasti Irvine, připojte se ke skupině, abyste mohli zůstat aktualizováni na našem červencovém setkání. (Nevím, proč to selhalo na RSM, ani tam nežiji.)

Kdokoli se může připojit k místní skupině OC FitBloggin, takže skočte a uvidíme vás tam! Nemusíte ani žít v OC – pokud jste v SoCal, down

Plány jsou TBA, ale hlasuji pro fro-yo !!! Ano, tato zmrzlina byla dnes večer dezert … úžasná, ale bylo by lepší, aby se potěšilo s kamarády (ne tak jemné náznaky, aby se připojil k našemu OC setkání a být mým přítelem.)

A pokud nejste v Orange County, CA – jděte sem a najděte místní skupinu FitBloggin ve vaší oblasti!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix