Dnes odpoledne jsem měl 45 minut na to, abych se dostal domů, na oběd, jedl, kontroloval e -mail a také jsem se dostal ven ze dveří. Nepoznal jsem, že jsem měl tak krátkou přestávku, nebo bych se lépe uspořádal!

Cítil jsem se, jako by mi den chyběl bílkoviny, takže jsem si udělal rychlý drůbeží salát. Pouze místo Mayo jsem využil salsu. Přidejte několik černých fazolí a také si mexickou ženu promíchejte a máte také mexický drůbeží salát! Vidíte přesně, jak to funguje?
Moje nejnovější videa

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenze nové knihy AS Monaco Dres Jessica Simpsonové – otevřená kniha. Zpěvačka i podnikatelská únik triky a také v zákulisí překvapují vše ve své paměti.

Recenze The Audible Book – Jessica Simpson to čte sama! Navíc existují bonusové melodie, když dostanete zvukovou verzi!

Více videí

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
06:05

Rovněž jsem přidal tunu cibule, protože mě baví urážlivým dechem.

Hodte to na salát a Bobova žvýkacího strýce.

Pak jsem šel do práce. Moje rutina byla dnes bláznivá zády k zad.

Na Boca Juniors Dres druhou přestávku jsem se zastavil u Trader Joe’s pro některé nepodstatné. Číst: Soda.

Ale Monica, nezkontroloval jsi ten SL Benfica Dres článek o tom, jak přesně vás soda dietní plánu zvyšuje k obezitě?

Ano.

Proč to tedy stále pijete?!

Protože toto je Amerika.

Dobře, ne opravdu. Rozhodl jsem se, že 2 dietní plány sodovky týdně jsou spravedlivé. Ať už je to s mírou, dokonce meth.

Vzdání se dietního plánu sody je stejně jako cokoli jiného, ​​co se snažíte upravit ve svém dietním plánu – vývoj ne dokonalost. Dělám trochu úpravy, které jsou realistické.

Jakmile jsem přišel dům, hodil jsem druhou polovinu věřící tenké tyče, že jsem žvýkal (bez Bueno) a také jsem si vyrobil proteinový dort v hrnku – přelitý dýňovým krémem.

Vypadá to tragicky, je však úžasné.

Uvidíme se později

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix