Ahoj! Můj obrovský zajímavý výlet je … na Aljašku na plavbě princezny. Na tuto mediální cestu jsem byl pozván zástupcem z Princess Cruise Line a také jsem skočil na možnost, když se to objevilo před několika měsíci. ANO! To je docela úžasné. Takže budu blogovat i jíst, stejně jako běh, stejně jako opakováním odněkud na Tichý oceán – vlna, pokud mě uvidíte!

Pojďme se zálohovat a získat rychlou rekapitulaci mého dne. Začalo to letem z 8:00 z letiště Orange Region.
Moje nejnovější videa

Covid 19 test protilátek
Vzal jsem test protilátky CoVID19. Zde je přesně to, jak to šlo stejně dobře jako výsledky!

Více videí

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Další
5 minutové běh zahřívání a
05:34

Žít
00:00
08:21
05:19

Brzy vstávání telefonních hovorů potřebují další kávu.

Časopis Westways tento měsíc se vyskytuje o plavbě! Perfektní čtení letu. (Je to časopis AAA.)

Princezna Cruise na Aljašku

Od druhého jsem se dostal k pojištění zavazadel, tvrdí, že všichni byli super milí a také nápomocní. Někdo čekal na využití, aby si naše tašky a nasměroval nás k autobusu, abychom se dostali na loď.

Mluvte o prostoru s pohledem! To je úžasné. Měli jsme trochu balkonu, abychom si užili všechny památky i zvuky. „My“ v tomto cestovním týdnu je moje máma i já. stejně jako si kousnutí jídla. Stejně jako možná být trochu pěkný, když mě narodila.

V době, kdy jsme nastoupili, a také odložili naše věci do prostoru, měli jsme hlad. Takže moje máma, stejně jako jsem narazil na bufet na nějakou obědovou akci.

Pak jsme chodili, abychom se seznámili se všemi. Je to šílené přesně, jak obrovské je toto místo – stejně jako vznášející se? Může mi to někdo prosím vysvětlit? Dík.

Zkontroloval jsem fitness centrum a nakonec jsem se změnil na tréninkové vybavení a dělal jsem tři míle po cestování, aby mi otřásl nohama.

Nakonec nastal čas zahájit oslavu. Přesně chápete, jak to dělám.

Champagne je pro oslavu…. Cestovat. Život. Milovat. Vložka-pokyn-here.

Byl jsem uspořádán, abych uspokojil ostatní spisovatele blogů na večeři. Moje máma, stejně jako jsem se při této příležitosti oblíbil. Opravdu jsme si přáli vnější fotografii, ale vítr byl Cray. To bylo to nejlepší, co jsme dostali z celé parta.

Nejdříve nejprve, smíšené nápojové hodiny ve vinné révě.

Pak večeře na Sabatiniho … Fotky nevycházely vynikající od slabého osvětlení. Jídlo však bylo chutné. Ať už od chleba po Calamari až po humr … zemřu.

Ale musím se podělit o fotografii mého legendárního dezertu – čokoládové tiramisu. Ah-Mazing. Navíc jsem ukradl několik dezertů mé matky, protože uvedla, že je plná. Nikdy nejsem na dezert! Vůbec.

Sledujte mě na Instagramu i na Facebooku a Inter Milan Dres prohlédněte si moje dobrodružství, jak k nim dochází. Také budu kontrolovat, blogovat a sdílet svou cestu na konci dne.

Děkujeme, že jste spolu dodržovali! Jako ty hodně! xoxo

OTÁZKA: Byli jste někdy také plní, abyste měli dezert? Jaké to je?

Já: Nikdy.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

10 nejlepších fotek z Boston Marathon Weekend 1. den

10 nejlepších fotek z Boston Marathon Weekend 1. den

Víkendová rekapitulace Boston Marathon. Zábava z Boston Marathon Expo, jídlo, povrchová linka, běh i hotel. Závod BAA 5K a setkání

pocit připravenosti vs. připraven na vaši rasu

pocit připravenosti vs. připraven na vaši rasu

Numnber 1 věc, kterou je třeba mít na pamětiOre váš půlmaraton nebo plný maraton. Tréninkový tip na závod na poslední chvíli

Cestovní tipy a příběhy z dovolené v San Franciscu

Cestovní tipy a příběhy z dovolené v San Manchester United Dres Franciscu

Cestovní tipy ze San Francisca. Cestovní přiznání z mé letní dovolené a také preferovaných míst Schalke 04 Dres v San Francisco Kalifornie

Balení pro běh Disney Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney Wine a Dine Half Marathon Race Weekend. Co balím, abych spustil závod 13,1 mil

Las Vegas Food a také Pařížské hotelové obrázky z půlmaratonského víkendu

Las Vegas Food a také Pařížské hotelové obrázky z půlmaratonského víkendu

RNR Las Vegas Half Marathon Travel Tipy. Co jíst hotelové obrázky v kasinu v Paříži, stejně jako nejlepší jídlo i koktejly. Rychlý tr

Běh na Marco Island Florida 2021

Běh na Marco Island Florida 2021

Kde běžet na Marco Island Florida. Spuštění tipů pro cestování i letní plážové výlety. Florida Run Blog a

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix