jsem to zmínil dříve, ale Pico má Elote Guy (a proto je Pico mnohem lepší než většina míst). Elote Guy tlačí kupující vozík kolem Hatking A, aby vám řekl, Real Betis Balompie Dres že je v sousedství.

Kupující vozík drží významnou pánev s kukuřicí. Položí ji na hůl a zahorky na máslo, mayo, sýr parmu i Chile. Za dolar (dobře, nyní jsou to dva dolary, ale stojí za každý penny).
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathonský tréninkový den 3. den

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!
02:19

Žít
00:00
08:21
00:51

Toto je Elote Girl, ale ne od té doby, co jsem je vyráběl, protože je jím. Ano, jím kukuřici, kterou jsem Santos Laguna Dres si koupil z kupujícího vozíku pokrytého máslem i Mayo. Co z toho?

Nebylo to stejné, ale Ben dnes večer udělal Elotes. Dal jsem na mě Butta a také sýr parmu. Přemýšlel jsem o Mayo (jako tradiční), ale věřil jsem z toho mnohem lépe. To nebo jsem byl také líný vstát a dostat to.

Recenze The Elote Guy on Yelp. Souhlasím.

Play by Play Real Sociedad Dres Publishing o Elote, který byl vyroben.

A tohle moji přátelé, je důvod, proč jsou Mexičané chladné – protože kupujeme a prodáváme Elotes (kukuřice na COB) a také Raspados (sněhové kužely) z kupujícího vozíku za dolar.

“SI SE PUEDE Jíst kukuřici s mayo i chili!”

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix