Hej, a také potěšeno v pondělí! V pátek jsem si koupil bodybugg a používal jsem ho vzhledem k tomu pozdě v noci. Pro ty, kteří tomu nerozumí – Bodybugg je náramkem a počítačovým programovým systémem, který přesně sleduje, jak se každý den vydává spoustu kalorií.

Na konci aktivity nebo na konci dne ji zapojíte do počítače a přesně ukazuje, jak přesně jste po celý den spálili spoustu kalorií. Můžete se také podívat na určité časové okno, takže přesně můžete vidět, jak přesně jste při cvičení spálili spoustu kalorií.
Moje nejnovější videa

Cestovní Jane Recenze
Cestování přenosné přenosné recenze pisoáru.

Více videí

0 sekund 8 minut, 1 sekundu

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
08:01

BB na internetovém systému vám umožňuje zadat veškeré jídlo na den, aby mohla sledovat kalorie oproti kaloriím. Nejsem velkým fanouškem na internetových kaloriích a také jsem to nevyužil.

Už dlouho jsem chtěl BB, ale nebyl na místě, kde by informace změnily. Pravda, že začínám trénovat maraton a také se snažím jíst intuitivně s nějakým úbytkem na váze, je však hodně pro mé tělo, které by se mohlo zvládnout samy o sobě. Jsem velmi zvědavý na to, jak přesně se spousta kalorií proléhám při běhu versus odpočinek, stejně jako nějaké hluboké věření, než jsem se rozhodl ji koupit.

Mým cílem s Bodybuggem je získat mnohem lepší koncepci toho, jak se hodně kalorií prolévám, a přesně to, jak hodně musím jíst den. Mám velké množství již existujících konceptů toho, jak hodně kalorií musíme jíst, aby zhubly/udržovaly/byli šťastní … Nicméně žádný z nich není založen na mém těle.

Dal jsem to poprvé v pátek večer a také jsem použil všechno v sobotu i při spánku. Sobota jsem běžel 4 mil jednoduchý a také 2 mnohem Francouzská fotbalová reprezentace Dres více běhu/chůze s Benem. Mimo to jsem nebyl extrémně aktivní.

Takže, když jsem zapojil BB, abych přesně viděl, jak přesně jsem v sobotu spálil spoustu kalorií, byl jsem velmi šokován, když jsem viděl, jak je zkontrolováno přes 3 000. To jo.

Jsem skeptický, že je to přes 3 000, ale nestěžuji si, jestli je to pravda

Budu to nosit ještě pár dní, než se rozhodnu, jestli je to podvod nebo ne. Pokud si vyberu tuto věc, je legitimní, pak plánuji začít jíst s Michaelem Phelpsem.

Teď nesleduji ideální kalorie, ale mám podezření, že jím jako dospívající dítě, abych si zachoval svou současnou váhu, pokud jsou tato čísla správná. To není skutečně nutné, stejně jako některé úpravy mohou následovat.

Aktualizace Body SSC Napoli Dres for Life: Od nového přidání drůbeže (a mnohem více vajec) do mého dietního plánu mě do smyčky nevyhovoval tělo na celý život. V lednu jsem začal jíst drůbež po mnoha letech, kdy jsem byl vegetarián, a byl zahájen dietní plán s vysokým obsahem bílkovin ve stejnou dobu. Rozhodl jsem se, že úprava člověka byla dostatečná na základě toho, jak přesně moje tělo reagovalo. Okamžitě jsem se začal cítit mnohem nasycenější a méně „náchylný“.

Modifikace s posílením proteinu byly všechny pozitivní a také jsem se chtěl soustředit na to namísto posednutí nad velikostí dílů i kalorií. Stále však věřím, že jedinou metodou, kterou budu rychlejší, je, když zhubnu a to je stále můj hlavní cíl. Proto jsem si koupil BB a brzy se budu snažit konzervativně snížit kalorie na základě toho, jak hodně hoří.

Dnes ráno jsem šel na 6 milerů. Měl to být tempo běh, ale ne všechny mé tempo mil byly rychlé.

Pak jsem praskl tuto novou chuť proteinového prášku. Není to fanoušek.

S mým proteinovým chvěním: PB & J Cinnamon Raisin Toast a také kváh s EB. Koupil jsem Boudin’s Sourdough od Costco. Je to úžasné.

Pondělí mini-goals na 21/21/2011:

1. Dostaňte se do tělocvičny dvakrát tento týden

2. Držte se běhu rutiny (pro jednou) a protažení

3. Výzkumná studie pro zkoušku ACE každý den alespoň 1 hodinu denně

Máte nějaký typ pondělního mini-goals?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

PodílPošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

přesně jak zastavit špatný rutinní hack – 126

přesně jak zastavit špatný rutinní hack – 126

Technika zastavit jídla, stravování nebo jeden špatný zvyk. Nejlepší intuitivní nápadek na stravování, který vám pomůže prokopat dietní plán a

Běh je nejlepší metoda zhubnout, ale …

Běh je nejlepší metoda zhubnout, ale …

Přesně jak zhubnout běh a také se potěšit na cestě. Nápady na hubnutí s během. přesně jak se potěšit Real Betis Balompie Dres běh, a cítit se goo

Otázky a odpovědi o intuitivním stravování a bingingu, nápady na léto a další!

Otázky a odpovědi o intuitivním stravování a bingingu, nápady na léto a další!

Běh potravy Fyzikální zdatnost Intuitivní stravování a odpovědi. nápady na léto, co dělat, pokud jste depresivní a

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Přesně jak se vám líbí, zatímco se vylepšujete. Pozitivita těla při zhubnutí nebo jít po cíli. nápady přesně na to, jak

Kalendář cvičení pro běžce s cvičeními a nápady – prosinec 2019

Kalendář cvičení pro běžce s cvičeními a nápady – prosinec 2019

cvičení a běh kalendáře pro prosinec. Kalendář pro nové běžce s cvičeními s tělesnou hmotností i Runnin

Makra 101 s Tinou z mrkve n Cake – 137

Makra 101 s Tinou z mrkve n Cake – 137

Run Eat Repeat Podcast 137 Makro 101 s mrkví n autorka dortu Tina Haupert. Co musí běžci jíst, aby běželi rychleji a

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix