ahoj! Jak přesně to jde tento týden? Jak přesně se máš se zásobníkem na míle ?? Snažím se je naskládat, protože plánuji jíst spoustu nádherné bramborové kastrol, stejně jako koláč, stejně jako každé všechno jiné věci tento týden! Níže sdílím nádherný recept na bramborový kastrol Niny.

Ale nejprve si promluvme! Podzimní povětrnostní podmínka je dokonalost pro běh. Je to skvělé a také skvělé ráno, ale zahřívá se, jak se to dostane později během dne. Dnes jsem udělal 9 mil.
Moje nejnovější videa

Běh nápadů zůstává zdravý během ohniska COVID19
Běh nápadů zůstat zdravý během ohniska koronaviru. Můžete běžet a také chodit venku během pobytu v domě? Zde je tip, který vám pomůže zabránit dotyku vaší dohody …

Více videí

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
02:25

Uvádím to každý rok, ale je to tak neuvěřitelně pravda – díkůvzdání je můj preferovaný den roku. Líbí se mi to!! Líbí se mi, že je to den jen o vděčném a jídle. Mám rád jídlo a jsem neuvěřitelně vděčný za všechna svá požehnání.

Každý rok dělám nádherný bramborový kastrol a také kastrol kukuřičných chlebů pro Turecko. Původní recept na kukuřičný chléb přišel od mámy mého bývalého přítele. Když jsem to měl své první díkůvzdání s nimi, měl jsem to a okamžitě prosil o recept a od té doby jsem to každoročně vyrobil. Dokonce to dělám o Vánocích i ve Velikonocích několik let!

Recept na kastrol kukuřičného chleba

1 box kukuřičný chléb mix (využil jsem cokoli od Jiffy do TJ)

2 vejce

8 Montpellier HSC Dres uncí. řecký jogurt nebo kyselá smetana

1 může kukuřice, Southampton FC Dres vyčerpaná

1 může krémová kukuřice

2 TB roztavené máslo

Pokyny: Zahřívejte na 350 stupňů. Smíchejte všechny ingredience. Nalijte namazaný kastrol (8 x 8 nebo podobně) a pečte také asi 40-45 minut nebo až do nastavení.

Poznámky pro kastrol kukuřice: *Zdvojnásobím recept, kdykoli to udělám, takže používám větší pečení a pečení po dobu přes hodinu.

Recept má být integrován do krabice jiffy kukuřičného chleba nebo podobně velikosti. Pokud využijete větší krabici (jako jsou ty z TJ), možná budete muset přidat půl šálku mléka, abyste jej zředili.

__________________________________________

Moje osobní preferovaná je nádherná bramborová kastrol. Moje Nina to udělala každé díkůvzdání (většina mých členů domácnosti má své vlastní podpisové jídlo, které přináší). Líbilo se mi to vzhledem k tomu, že jsem byl malý. Jeden rok se chystala být mimo město na Den díkůvzdání, takže to udělala předem a vypustila to. Stejně jako o několik let později, když se chystala být s domácností mé Nino na Den díkůvzdání, jsem ji požádal o recept, abych to mohl zvládnout.

Nyní to dělám každoročně a také přijímám zvyk i lahodnost. Je to neuvěřitelně běžný nádherný recept na bramborové kastrol, ale místo marshmallows jej namístome pekanovými ořechy a hnědým cukrem.

Recept na sladký bramborový kastrol:

Sladké bramborové ingredience:

2 libry nádherné brambory

3/4 šálku granulovaného cukru

1/4 šálku odpařené nízkotučné mléko

3 polévkové lžíce másla

2 velká vejce

1/2 lžičky sůl

1 lžička vanilkového extraktu

Poleva:

1 šálek nasekané ořechy

1 šálek hnědého cukru, zabalený

1/2 tyčinky máslo, vesmírná teplota

1/2 šálku mouky

1 lžička sůl

Pokyny: Umyjte, propíchněte a zabalte nádherné brambory do fólie. Pečte při 350 stupních asi hodinu nebo nahoru do měkkého. Nechte trochu trochu a odloupněte pokožku. Rozbijte je a smíchejte s jinými ingrediencemi. Bič s ručním mixérem. Nalijte do namazané kastrol. Smíchejte dohromady podléhající ingredience. Posypeme kastrol. Pečeme při 350 stupních po dobu 35-40 minut nebo až do toho, dokud není zálivka hnědá a úžasná.

Vítěz inspekce minulého týdne IS IS: Paige !!!

Pokračuj v dobré práci! Rád čtu všechny vaše check-ins. Pokud máte těžký čas na motivaci, zkontrolujte komentáře a odhlášení z minulého týdne zde. Nejsme všichni zasaženi 100% našich cílů, ale FC Utrecht Dres zkoušíme se 100%. Neposkytujte UP. Je to poslední týden.

Hromada na míle zkontrolujte!

Minulý úterý cvičení !! Co to děláš?? Pro mé americké čtenáře to bude obtížný týden. Jak přesně překonáváte překážky ??

Přihlaste se se svým zásobníkem na aktualizaci Miles!

Pošlete mi sešit

1Save

Sdílení se stará!

1
Kolík

Podíl

tweetPodíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix