Ahoj! Dnešní publikování je zvláštní žádost mého bratra. Dobře, ne opravdu. Jen mě škádlil a také to sdílím níže. Nejprve však mluvím o své nejnovější posedlosti … využitím prášku na čokoládu pro všechno. Nejprve jsem vyrobil koktejl jahodového proteinu čokolády a dnes jsem je namočil do směsi jogurtu/proteinu pro svačinu.

Bylo to také super jednoduché. Právě jsem smíchal půl svazku proteinového prášku (balíčky pro proteiny Adva mají obrovskou porci) s vanilkovým jogurtem.
Moje nejnovější videa

Moje krásná druhá polovina na Pysch Ward: Memoir – Recenze knih
Moje krásná druhá polovina na Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Hodnocení zvukové knihy nejprodávanějšího paměti vydané 2017.

Je to skvělý poslech?
Sdílím rychlé vyhodnocení knihy nabízené na Audible.

Z Amazonu:

Srdcerpová, ale nadějná vzpomínka Španělská fotbalová reprezentace Dres na mladé manželství, které je předefinováno duševními chorobami a potvrzuje sílu lásky.

Mark i život Giulia společně začali jako pohádková romantika. Padli jako osmnáct, oženili se ve dvaceti čtyřech a brzy začali svůj vysněný život v San Franciscu. Když však byla Giulia dvacet sedm, zažila děsivou a nepředvídanou psychotickou přestávku, která ji téměř měsíc přistála na psychickém oddělení. Jednoho dne byla živá a dobře upravená; Další byla klamná i sebevražedná a přesvědčila, že její rádi nebyly v bezpečí.

Otázka:
Jakou knihu nebo podcast teď posloucháte ??

Co bych měl poslouchat dál?!

Odkazy na knihu a další hodnocení jsou na runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 5 minut, 31 sekund

Další
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Žít
00:00
08:21
05:31

Pak jsem do čokoládové směsi namočil spoustu jahod a také je vložil do lednice, aby se na chvíli nastavil. Neppisoval obtížnou skořápku jako většina jahod pokrytých čokoládou, ale bylo to vynikající !!

Dnes byl den odpočinku od běhu, takže jsem doma udělal cvičení výdrže. Vegas mě spatřil pro obtížné výtahy.

Stejně tak mě poškrábal, když jsem s ním tančil. Kočičí tanec je moje kardio možnosti ve dnech odpočinku. (Vypadá to ještě horší osobně, stejně jako jsem velmi pozoruhodný, takže jsem musel vyfotit.)

Zbavil jsem se ho, ale je to tak skvělý lžíce. Stejně jako mít domácího mazlíčka, které spí 23 hodin denně, způsobuje, že jakýkoli typ bitů se zdá být skutečně produktivní.

Zpět k tomu, o čem můj sourozenec věří, že bych měl blog o …

Ha!

Už jsem vám někdy řekl, že když jsem na telefonu, stejně jako konverzace skončila, jsem jen rád: „Dobře…“, stejně jako zavěšení?

Nechápu, proč to dělám, ale nemůžu zastavit. Moje máma se na mě naštvala. Můj sourozenec mi v podstatě řekl, že je to hrubé, ale v tomto bodě je to prostě automatické.

Jakmile to uznávám, musíte jít nebo něco, co jsem jako v pořádku. Klikněte. Zdá se to efektivní. Dává mi to smysl. Je to typ implikované, že tě mám rád, stejně jako my budeme znovu mluvit v určitém okamžiku našeho života. Tak…. Jo, klikněte.

Otázka: Jaký je zvyk, že vaše domácnost nebo dobří přátelé chtějí, abyste UNAM Pumas Dres zastavili?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst dříve a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst dříve a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce. Co jíst před běh, po běhu a občerstvení. Moje 5 nejlepších preferovaných barů a výživy Br

PB a čokoládové jogurtové občerstvení pro jeden receptPB a čokoládové jogurtové občerstvení pro jeden recept

PB čokoládový jogurt recept. Ošetřte pro jednoho s arašídovým máslem a čokoládou – zdravé občerstvení plné bílkovin i uzdravení

Je čokoládový mléko nejlepší léčivý nápoj s podcastem Jason Karp 112

Je čokoládový mléko nejlepší léčivý nápoj s podcastem Jason Karp 112

Co byste měli jíst i pití po běhu nebo tréninku? Je čokoládové mléko skvělým léčivým nápojem pro běžce? Mluvit s

Jednoduchý 3 komponentní recept na JOGURT Popsicles

Jednoduchý 3 komponentní recept na JOGURT Popsicles

3 komponenta jogurtového popsicles recept. Zdravé letní občerstvení zamrzlé jogurtové nanuky s pravým kalifornským jogurtem a také ovocným

Light Protein plněný recept špenátu

Light Protein plněný recept špenátu

Light Spinach Artichoke Dip Recept vyrobený v pomalém vařiči. Tento jednoduchý předkrm je nabitý zdravými výživami z V

Jednoduchý recept na komponentu čokolády Chia Pudding-3

Jednoduchý recept na komponentu čokolády Chia Pudding-3

Jednoduchý Polská fotbalová reprezentace Dres čokoládový chia pudink 3 recept komponenty. Rychlý čokoládový pudink se semeny chia a čokoládové mléko. Protein PAC

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix