Ahoj! Právě jsem spustil lexus krajku Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres 10k v Irvine a dostal jsem překvapení mého života! Přejděte dolů za výsledky. Nejprve si promluvme o rituálech před závodem …

Dnes ráno jsem se probudil před svým alarmem v 5 hodin. Nemám ponětí, proč jsem se tak brzy probudil. Myslím, že prostě nespím dobře před závody.
Moje nejnovější videa

4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
Stojící abs trénink můžete dělat doma. Žádná základní cvičení vybavení, která můžete dělat před útěkem nebo po běhu. Rychlý výukový program na 5 tréninkové pohyby pro silné jádro a zpochybnění vaší rovnováhy.

Více videí

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
04:31

Rozhodl jsem se, že se jen připravím na místo, kde se hodí. Udělal jsem celý opalovací krém, koupelnu, hydrát, palivo. Usrskl jsem nějakou jiskru a ledovou kávu a udělal jsem ovesné vločky.

Pak jsem zamířil jen dolů do Irvine SSC Napoli Dres na 10k (bylo tam také 5k). Miluji, když závody mají ve stejný den vyzvednutí paketů. Je mnohem snazší jen udělat vše (a běžet) za jednu cestu/den.

Pick-up paketů byl vánek. Bylo tam spousta Porta Potties. Hlasatel byl na místě, aby všichni informovali o čase a o tom, co se děje.

Pak byl čas běžet! Neměl jsem tušení, co od mého těla očekávat, protože vzdálenost 10K není moje věc. A právě začínám svůj nový tréninkový program, ale moje nohy jsou stále unavené z měsíců nezdravých mil a ve čtvrtek 5minutový squat Fest. Ale byl jsem odhodlán prostě jít tam a dělat svou věc a použít ji jako fakt najít misi, abych zjistil, kde jsem právě teď.

Necítil jsem se úžasně, ale také jsem se necítil špatně. Bylo to prostě v pořádku. (Zjevně nasměruji Goldilocks nebo něco s touto rekapitulací závodu.)

Můj čas byl 51:52 a dost dobrý, aby mi získal první místo v mé věkové skupině! Byl jsem šokován a nadšený a velmi hrdý na sebe. Není to super rychlý čas, ale stále budu vlastnit toto vítězství, protože to pro mě není jako obvyklá věc !!

Jen pro můj vlastní odkaz (protože je to trochu jako můj podivný přehnaný online deník):

Mile 1: 8:04

Mile 2: 8:27

Mile 3: 8:35

Mile 4: 8:27

Mile 5: 8:34

Mile 6: 8: 39

Průměrné tempo: 8:27

Když jsem šel zkontrolovat svůj čas, viděl jsem, že jsem vlastně umístil a byl šokován a nadšený a ani nevím co. To je super úžasné.

Je čas na oslavu !!! (Naplněním poháru něčím dospělým nápojem-y)

Věděl jsem, že závod zahrnoval „brunch“, ale myslel jsem si, že to znamená, že banály a banány, jako tomu je v každém jiném závodě.

Ne.

V blízkosti cílové čáry závodu byly zaparkované tři velmi populární nákladní vozy a od některého z nich můžete získat bezplatné jídlo se značkou z vašeho závodu. Nemyslím si, že rozumíte, je to jako vynikající čerstvé jídlo vařené na objednávku. Bylo to jako magie a štěstí a hranolky se všechny válely do jednoho.

Po závodě jsem se pověsil s Charlotte a Megan. Je tak zábavné mít lidi, s nimiž se mohou na závodě setkat. Doufám, že si uvědomí, že jsou teď moji přátelé.

Rozhodli jsme se zasáhnout kamion Dogzilla a já jsem dostal epický LA ps a česnekový francouzské hranolky.

A pokud den nebyl dost úžasný … potkal jsem psa a zamiloval se. Je to můj oblíbený.

To jo!!!! Je čas oslavit s mámou. Jdeme jíst a nakupovat a dělat dívčí věci.

Chcete spustit jeden z dalších závodů Lexus Lace Up? Brzy se objeví další tři závody s možností Half Marathon, 10k a 5K!

Podívejte se Celta de Vigo Dres na ně zde a použijte slevový kód: RunEatrePeat20 za 20% sleva na závod !!!

OTÁZKA: Jaké je vaše oblíbené závody nebo tréninkové jídlo?

Co bych měl dát do svého fantastického nového šálku ??

Já: Watermelon. Hranolky. Všechno.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix