Transparentnost v platu je základní funkce, která bojovníky zmocňuje mnohem lépe porozumět jejich hodnotě a také informovat vyjednávání s promotéry. Porozumění je moc.

Znepokojujícím trendem je však zvýšení počtu jurisdikcí, která se zachycuje, že se utajujete za utajení, udržují bojovníky ve tmě o tom, co ostatní vydělávají. Arizona se zdá být poslední jurisdikcí, která se připojila k tomuto trendu.

V posledních letech také Florida i Nevada také ztmavly. Lobování promotoru je pravděpodobnou silou za tímto vývojem.

Jak zdůrazňuje John Nash, tyto oblíbené jurisdikce různých promotérů bitevních sportů zanechaly v konkurenci značný prostor i porozumění veřejnosti, pokud jde o peněženky.

Pokud by Nevada i Florida nepřestaly během pandemie hlásit výplaty, měli bychom v roce 2020 informace pro 27 událostí UFC a 36 akcí v roce 2021. To je 75% všech událostí UFC pořádaných během těchto dvou let. Místo toho jsme dostali 11 v roce 2020 a 1 v roce 2021, což je 14%.
– John S. Nash (@heynottheface) 1. února 2022

Nedávná událost v Kalifornii, jurisdikce, která stále hlásí, že konkurent platí, vystavila, že UFC stále platí několika jejich bojovníkům základnu pouhých 10 000 $, což je Atletico Mineiro Dres číslo, které se početilo, že propagace se posunula. To spustilo reportér, aby si všiml, že všichni tito nejnižší placené bojovníci byli do organizace přiváděni prostřednictvím konkurenční série Dana Whiteové.

Za zmínku stojí všechny kabelky 10/10 od bojovníků vycházejících ze série konkurence.
– John S. Nash (@heynottheface) 23. ledna 2022

Ali akt Ali, předpisy, které prošly dlouhou metodou při umožnění expertním boxerům vypracovat jejich spravedlivou hodnotu, potřebuje propagátory, aby knihy otevřeli boxerům s legislativou, která uvádí následující:

„Promotor nemá být oprávněn získat jakýkoli typ platby přímo nebo nepřímo v souvislosti s boxerským zápasem, dokud nenabízí boxerovi, který propaguje –

(1) částky platby nebo protiplnění, které pořadatel uzavřel, aby se z takového zápasu získal; a

(2) Všechny CF Monterrey Dres poplatky, poplatky, jakož i náklady, které budou hodnoceny nebo s promotérem na boxerovi týkající se události, včetně jakéhokoli typu části kabelky boxera, kterou promotér obdrží, a výdajů na školení; a

(3) Jakýkoli typ snížení kabelky boxeru na rozdíl od předchozí smlouvy mezi promotérem, jakož i boxerem nebo nabídkou kabelky pořádané pro akci „

Toto zveřejnění říká Boxerovi jejich skutečnou hodnotu. Při vyjednávání nové smlouvy je zmocňuje. MMA sportovci potěší žádnou takovou ochranu. Pokud by to nebylo pro úsilí MMAFA a jejich protimonopolní soudní spory UFC bojovníci by byli stále ve tmě, že vezmou dům jednoduchých 15%-20% příjmů, které propagace generuje. Stark kontrast s 50/50 rozděleními, které se objevily v mnoha hlavních ligových sportech, a také daleko od několika z odborných boxerů může vyjednávat.

Sport bojuje. Je zvláštní, že regulační orgány by umožnily porozumění množství „cen“ zůstat v tajnosti. Toto tajemství pomáhá promotérům a bolí bojovníky. Zatímco profesionální boxeři mohou přinutit promotéry, aby otevřeli své knihy pod bojovníky Ali Act MMA, postrádají Valencia Dres tuto ochranu.

Jurisdikce, které souhlasí s tímto tajemstvím, by mělo věřit dvakrát tak dobře, protože mějte na paměti svou funkci při pomoci bojovníkům snižovat vykořisťování promotorů. Peněžní transparentnost pro bojovníky je jednou z metod, kterou boxeři Ali Act Act získají pákový efekt osídlení s promotéry. Jurisdikce, které skončily jako maják nejasnosti pro promotérské ziskové běhy, na rozdíl od toho, proč existují provize.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Smlouvy o manažeru MMA – rozhodující vzhled 15. prosince 2020 s 1 komentářem
„Proč má každý sport nějaký typ odborů a box ne“ 11. března 2015 s 2 komentáři
Vláda Overlook uvádí Nové Skotsko „ne ve velkém postavení“ s Asociací boxerských komisí 11, 2017 s 1 komentářem

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix