ahoj … to byl zatím obtížný týden. Ano, tento týden jsem šel na terapii třikrát. (Všimněte si, že to bylo ve středu!) Co je to dohoda?

Nerozumím ani přesně, jak to popsat … nebo možná nerozumím, jestli bych měl? Nemám čas sestavit knihu popisující celý příběh, takže mi dovolte uvést jen pár věcí, protože je mnohem lepší dostat ji z hrudi. Cítím se ztracený. Stejně jako to je děsivé i smutné, víš?
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 5
Marathon Training Running Blog – Runte Eat Repeat. Plán tréninku 5. den.

Více videí

0 sekund 4 minut, 34 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
04:34

S Benem jsem dělal záda i první věc asi dva roky. Gamba Osaka Dres Měli jsme několik neuvěřitelně chudých časů a hodně neuvěřitelně skvělých. Líbí se nám navzájem. Existuje však mnoho prvků, které nás bránily v postupu vpřed a také se dostat na stejnou stránku. Uvodit „je to komplikované“ je podhodnocení.

Z věcí, které jsme každý hrál v minulosti, je hodně zraněno. Odpuštění je nedokončená práce. Byli jsme zvýšeni extrémně jinak. V životě máme různé priority. Došlo k mimořádné situaci domácnosti, které nás přiměly k dlouhému od sebe. Zdraví, práce, rodina, peníze, cestování … takže spousta věcí přidalo úzkost do již jemné situace. Ale stále existuje, takže jsme to úplně nezavřeli.

Pomyslel jsem si: „Jediné, co máme, je, že se nám líbí navzájem … ale nic jiného“.

Navzdory všem obtížím, které jsme se pokusili opravit. A pro úsilí? Minulý týden jsme však narazili na silnici … Opravdu to bylo mnohem víc jako cihlová zeď na silnici. Stejně jako po odchodu z nepříznivé terapie v úterý jsem vyjádřil své starosti a včera v noci jsme měli ještě jednu zasedání na poslední chvíli.

Oh, stejně jako jsem měl těžko se svými myšlenkami, že jsem měl zasedání se svým terapeutem one na jednoho dříve v den (vidím ji právě tady, stejně jako tam, když chci jen odrazit věci neutrální třetí strana).

S tím mám opravdu těžké časy. Špatná věc na terapeutech je, že neřeknou jen: „Pojďte to dohromady, stejně jako X-Y-Z.“ (Pak: „BOOM. Vydání vyřešeno, že to Atalanta BC Dres bude 300 $.“)

Ale nooooo, nikdo si nepřeje být odpovědný za vaše životní možnosti i štěstí. (Dobře, předpokládám, že je to spravedlivé.)

Vyplňte tedy níže uvedený průzkum a zazvonění s tím, co musím skončit s nejdůležitějším rozhodnutím mého života…

Pane Bože. Spíš ne.

Jen jsem si přál sdílet, že tady mám těžký čas. Nemohu vyjít na zbraně, které planou se všemi detaily, protože to není spravedlivé, tak dobře, že není možné sdílet krátkou verzi, která by poskytla celý obrázek.

Opravdu si vážím, že jste četli RER, i když nejde o běh, jíst nebo opakovat, stejně jako o já sdílení mého života.

Pokud máte těžký čas v životě, objevte někoho, s kým si můžete promluvit. Pokud jste v instituci, existují často bezplatné zdroje pro poradenství. Regionální církve vás mohou postavit s pastorem nebo s někým, s kým si můžete promluvit. (Jen buďte opatrní, jaký je to typ kostela – jednoho dne vám řeknu o svém náhodném mimozemském kostelním zasedání !!)

Mluvte realitou v lásce. Buďte laskaví k ostatním. Postavte se za sebe.

Xoxo, Monican.

Otázka: Athletic Bilbao Dres Věříte, že osoba, která sedí před obchodem s potravinami, která se mě vždy ptá: „Ahoj Lil Red, přesně jak se máš?“ Může to být můj bezplatný terapeut?

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Top 5 běžících, stejně jako aktualizace života, stejně jako 5denní běh rychlejší výzvyTop 5 běžících, stejně jako aktualizace života, stejně jako 5denní běh rychlejší výzvy

Ahoj! chyběla jsi mi! Všimli jste si, že jsem byl pryč? Ne?? Možná jsem byl unesen !! Někdo musel volat P

Stack 4. dne Milese – běh není terapie, ale pomáhá to

Stack 4. dne Milese – běh není terapie, ale pomáhá to

Online spuštění obtížnosti den 4 Inspetkujte. Funny Runner Memes Instagram, stejně jako návrhy pro manipulaci s stresem a úzkostí, stejně jako stres

Ben dostal koronavirus

Ben dostal koronavirus

Život s někým, kdo dostal Covid19 – co se stalo? Moje výsledky testu COVID19. upřímné pocity ohledně nutnosti

Horší než noční můra

Horší než noční můra

Moje zkušenost s nočními hrůzami jako dospělý. Run Eat Repeat Life Aktualizace a zážitek z nočních hrůz. Zdroje

9 důvodů, proč vyžaduji členství v masáži

9 důvodů, proč vyžaduji členství v masáži

Masážní závist měsíční speciality a také hodnocení získávání masáže nebo obličejové služby každý měsíc. Moje důvody k masáži

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Hubnutí, meloun a víkendové aktualizace s Diego

Přesně jak se vám líbí, zatímco se vylepšujete. Pozitivita těla při zhubnutí nebo jít po cíli. návrhy přesně jak

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix