Jsem žena, která se každé ráno probudí a věří o jídlo. Líbí se mi to. Chci jíst dezert každý den i čokoládu jako pronásledovatel. Někteří lidé mají rádi sportovní týmy nebo jeden směr nebo jejich pes … mám rád sladkosti.
Moje nejnovější videa

Běh tipu zůstává zdravý během ohniska COVID19
Běh tipu, aby zůstal zdravý během ohniska koronaviru. Můžete běžet a také chodit venku během pobytu v domě? Zde je připomenutí, které vám pomůže zabránit dotyku s vašimi dohodou …

Více videí

0 sekund 2 minut, 25 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
02:25

Uznávám, že jíst dezert každý den není nejzdravějším zvykem.

Ale také si uvědomuji, že nechci online ve světě, kde nemůžu mít léčbu!

Takže, když jsem slyšel o Arctic Zero Frozen Dezert před několika lety, byl jsem o tom všechno. Líbí se mi zmrazený jogurt a zmrzlinu a také jsem viděl tuto volbu v obchodě s potravinami, který má pouze 150 kalorií pro celý půllitr. CO?! Je to nebe, protože zůstanu.

Nyní. Musím několika z vás vysvětlit, že Arctic Zero je zmrazený dezert a ne podobné dvojče zmrzliny. Pokud však používáte zdravé swapy, je to úžasné. Navíc, protože je to tak nízké cal, nabral jsem půl pintu do šálku a také na vrchol čokoládového sirupu bez cukru a také nějakou müsli, aby se divoká

Moje preferovaná příchuť je s největší pravděpodobností čokoládové arašídové máslo. Valencia Dres K tomu přidávám nějaké teplé PB, protože se mi líbí Melty.

Podnikání mi nedávno poslalo celé nákladní automobil jejich zmrazených dezertních chutí a některé zmrzlinové tyče. To je o něco těžší zjistit, ale slyšel Liverpool FC Dres jsem, že jsou na Walmart nebo ArcticZero.com.

Vzhledem k tomu, že se snažím pomalu odstavit vánoční stravovací plán, aniž bych se dostal do výběru, po večeři jsem si po večeři užíval jako náhrada.

Tip: Zakládá docela pevné, takže jej musíte nastavit, aby Manchester City Dres se zjemnil (nebo jej vložte do mikrovlnné trouby jako já po dobu 20 sekund).

Osobně se mi líbí věci. Je to trochu drahé, ale existuje nákladnější návyky, takže jsem s tím v pořádku.

Mám pocit, že je to proteinový chvění, které je pro dezert lepší než cokoli jiného, ​​co jsem vyzkoušel. Bonus: Je to bez GMO i laktózy nesnášenlivé přátelské.

Otázka: Máte každý den dezert?

Dělám.

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto publikování je sponzorováno společností Arctic Zero. Jejich produkt jsem snědl mnoho let a všechny názory jsou moje vlastní/byly přesně stejné, než mě kontaktovali, abych spolupracoval.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix