od Matt Weik

Platím úzký úrok lidem na trhu s fyzickou zdatností, kteří trendují (zejména na sociálních médiích), stejně jako objevuji, že hodně z nich je několik nejúžasnějších lidí. Existuje důvod, že je mnoho lidí dodržuje je modlí, stejně jako od té doby, co přicházejí jako mít vynikající osobnost, neuvěřitelnou postavu a také zdánlivě nejlepší v každém prvku jejich života. To vše se zdá být skvělé. Pravdou však je, že to vůbec není pravda, je to všechno kouř i zrcadla. Tvrdí vás, aby věřili, že je to, jak vypadá dokonalost. Pojďme si trochu povídat.

Sociální média
Když mluvím o sociálních médiích, mluvím o Snapchatu, Instagramu, Facebooku a Twitteru – primárních hráčích v prostoru. Sociální síť je jednou z nejjednodušších metod, jak předstírat vaši metodu ke slávě. Můžete přejít z (jak uvádí názvy), zad, aby se odvolali přes noc – a spousta těchto postav na internetu má.

Jsme online ve věku, kdy jsou naše mobilní telefony naším novým nákladným fotoaparátem. Co když bylo však nechutné, fotografování v Sport Club Internacional Dres koupelnách je nyní téměř normou a přijatelné. Nerozumím o tobě, ale prasknutí selfie s toaletou na pozadí není pro mě přesně atraktivní, je mi jedno, jak vypadáš nebo co máte na sobě. Přesto se rozhlédněte na sociální síti a také uvidíte, že váš zdroj těmito obrázky zaplavil. Stejně jako pokud platíte úzký úrok za podrobnosti, můžete dokonce věřit, že jste v matici.

Skrytí za čočkou je nejlepší zakrytí. Můžete být kdokoli, kdo chcete být bez ohledu na vaši postavu a vlastní nedostatky. Proč? Protože můžete upravit svůj „život“. Existuje spousta postav fyzické zdatnosti, které se chytily photoshopping jejich obrázky. Zdá se, že stěny nebo předměty kolem nich se ve střelu ohýbají. Roh zdi vedle obrázku se zdá, že je vše nečekané, stejně jako podivně tvarované, stejně jako to, že amatéři mění svůj vzhled, aby vypadali mnohem přitažlivější.

Nešťastná věc je, že mnoho lidí se na tyto obrázky dostává a věří, že jsou skuteční. Legrační je, že nikdy nevidíte, že tito lidé natáčejí videa, protože se nemůžete photoshop ve videích, jako byste mohli stále obrázky. Ve skutečnosti je na trhu s fyzickou zdatností, která zachytila tolik flack o jejím photoshoppingu, (nyní) je (nyní) velmi prominentní žena. Najednou, přes noc se celé její tělo změnilo. Její zadek skončil jako úžasný, její prsa všechna nečekaná byla zcela tvarovaná i velikost a také dost podivně, její struktura obličeje se také změnila. Tato dáma využívá její obrázek, aby jí nabídla „značku“, i když nemá náznak toho, o čem mluví. Byla chycena prodávání osobních vzdělávacích programů, které jsou plány řezačky cookie, které by mohl dát dohromady jakýkoli typ idiot z ulice. Nejsou individualizovaní a nepoužívá žádnou jinou podporu poté, co shromáždí vaše splátky, protože nemá pravdivé pochopení fyzické zdatnosti nebo výživy. Je to falešná osoba, která se dostala pod nůž, aby získala plastové chirurgické ošetření, aby mohla nabídnout svůj obrázek všem a vydělat peníze. Nyní dělá vystoupení a cokoli pro odměnu, kde předtím, než by nemohla, protože by byla vystavena za to, že nehledala nic jako na svých obrázcích na sociálních médiích. Byla také konkurencí, která nikdy nestačila, aby si vytvořila jméno pro sebe, ale pochopila, jak přesně pořizovat obrázky a upravit je na sociálních médiích – takže objevila svůj výklenek.

Nejedná se jen o určitý problém s pohlavím, i když si vybírám výše uvedenou dámu, je k dispozici spousta lidí, kteří byli chyceni photoshopping, aby vypadali větší i štíhlejší, než ve skutečnosti jsou. Zatímco ženy zpřísňují věci a zlepšují svůj zadek, lidé tvrdí své abs a díky úpravám obrázků zlepšují svaly. Bohužel, problém nastává, když tito jednotlivci vydávají doktorované obrázky na sociálních médiích a poté dělají videa pro YouTube.

Youtube
Dny televize jsou v mých očích. Zdá se, že lidé se mění na Netflix i na YouTube. Stejně jako ve světě fyzické zdatnosti je to skvělé i špatné. Máte několik vynikajících lidí, kteří vydávají neuvěřitelný i akademický obsah, stejně jako pak máte klauny, kteří se snaží předstírat jejich metodu na hvězdu. Na konci výše uvedeného příkladu byl soukromý photoshopping jeho postavy a poté natáčením videa pro YouTube. Dokonce i Ray Charles by mohl vidět, že postavy zobrazené v obou vypadají dramaticky odlišně. Stejně jako od té doby, co jsou! Tato osoba byla metoda menší, než se objevil ve svém sociálním networK obrázky. Ve skutečnosti polovina velikosti se silnějším žaludkem i drůbeží nohama. To se právě vyskytuje jako přesně stejný soukromý, který natáčel video pro YouTube a snažil se jednat silně a roztrhl jeho pec při natáčení (a později jej zveřejnil na YouTube – gotta jako zpeněžit videa).

Pouze na jednu sekundu, pojďme si promluvit o skutečných bláznech a také o neuvěřitelných postavách, které na YouTube existují. Kanály YouTube jsou vynikající metodou pro aspirující návrhy, které mají být objeveny a dodržovány. Je to jejich vlastní bitová platforma, kde mohou získat své informace i značku (osobní image) před potenciálně miliony očních bulv. To pro ně může otevřít spoustu dveří a také je vzít od nikoho k někomu extrémně rychle, pokud si to všimnou ideálních lidí. Stejně jako právě tady je monetizace.

Zpeněžení
Se sociální sítí i YouTube mohou lidé zpeněžit svou značku i image. Tím, že se tam dostanou ven, mohou nyní poplatky za vystoupení, poplatek za zmínky o produktu/značce sociální sítě, využívat reklamy ve svých videích k vydělávání peněz a nabídnout téměř cokoli pod sluncem za předpokladu, že vyhovuje potřebám jejich diváka. Problém se začíná rozvíjet, když tito jednotlivci jsou mnohem více znepokojeni vyděláváním peněz, spíše než o pomoc a vzdělávání lidí. Možná jste uvedli, že skončili jako „výprodeje“ v jistém smyslu.

Všichni jsme viděli videa na YouTube, kde postava uvádí „toto video vám dává…“ nebo „Toto video je sponzorováno…“, stejně jako po prvním videu, o které se domníváte, že je skvělé, že někdo sponzoroval jejich video. Přemýšlíte o produktu, který propagují, protože věříte o postavu jako na někoho důvěryhodného. Poté ve svém dalším videu vidíte, jak mluví o jiném sponzorovi nebo produktu a také o tom, že si můžete zakoupit pomocí odkazu objeveného v popisu, blah bla bla. Nyní se začnete týkat jejich motivů. To pokračuje i dál, stejně jako každé video ukazuje novou věc, kterou chtějí, abyste si zakoupili nebo zkontrolovali jejich popis. Chápu to, je to pro ně služba, stejně jako oni, aby vydělali peníze. Existuje však jemná linie, kterou lidé vyžadují chodit, když se snaží být chápáni jako ovlivňovač, který vydává akademický obsah, a také ovlivňovatelé, kteří jsou venku, aby naplnili své kapsy, a také se nestará o to, co je produktem tak Pokud zasáhnou den výplaty a mluví Schalke 04 Dres o něčem.

Falešněte to, dokud to neuděláte, nebo to neučiníte, dokud nebudete zatčeni?
Většina z toho, co jsem zdůraznil výše, je jistá metoda, jak se vyvolávat lidé, kteří rozumí mnohem více o předmětu nebo trhu než vy. Pokud dodržujete jejich stopy, možnosti, že jste skončili, že jste se zachechtajícím zásobou vašeho trhu, je nesmírně pravděpodobné. Mnoho lidí to uvedou, jen to předstírá, dokud to neučiníte, ale to vás dostane jen tak daleko, pokud nepřinesete skutečnou hodnotu do života někoho.

Na druhou stranu, mnoho lidí to nakonec předstírá, dokud se neztrácejí. Chovají se, jako by rozuměli tomu, co dělají nebo o tom mluví, znovu, až na ně někdo telefon nezavolá. Podívejte se Newcastle United Dres například na výše uvedené situace. Photoshopping, digitální úpravy atd. Jsou jisté metody, jak ztratit respekt vašich následovníků. Spousta lidí, kteří právě dodržují někoho na show T&A, které na své obrázky uvádějí, nejsou lidé, kteří na svou stránku nebo sociální kanály přinášejí skutečnou hodnotu. Tito lidé nikdy nebudou vašimi klienty. Nebo lidé, kteří na vás budou záviset, dostačující k poslechu rady. Chtějí jen vidět T&A, obyčejné i jednoduché.

Udělejte to ideální metoda od začátku, stejně jako si to všimne
Osobně respektuji lidi, kteří nedělají reklamy na YouTube, aby zpeněžili. Ukazuje to, že to nedělá za peníze. Dělají to, aby pomáhali lidem. Také tyto postavy Instafame mnohokrát chtějí jen reflektor na sebe. Nejedná se o lidé v pozadí, kteří dělají věci, aby pomáhali modifikovat svět, a také vyřešit problémy lidí, aby mohli online delší, zdravější život, aniž by získali jakýkoli typ skutečného uznání. Ne -toot můj vlastní roh, ale to jsem já. Přesně jak mnoho lidí je všechna extatická, když uslyší jméno „Matt Weik?“ Zpochybňuji kohokoli. Sakra, ani nevěřím, že moje druhá polovina je nadšená, když uslyší mé jméno. Jedna věc, která je bez povšimnutí, jsou však e -maily a zprávy, které uvádím, co dělám, změnily jejich život. Nejsem v tom pro slávu. Ve skutečnosti nechci být slavný. Chci být osobou, která chodí po ulici, aniž by jednotlivec dvakrát věřil. Nikdo nemá na paměti spisovatele. Obecně se lidé dívají na název materiálu a odtud se rozhodnou, zda si ho chtějí zkontrolovat nebo ne. stejně jako by to zkontrolovali, hodně po přečtení kusu a nikdy nikdy nebudePodívejte se, kdo to dokonce složil. Stejně tak jsem v pořádku, když si to nechám, dokud vzali něco pryč od příspěvku, který jim může pomoci v jejich životě nějakou metodu. Pokud se podívají na mé jméno a také procházejí mnohem více obsahu, ještě lepší.

Cítím všechny věci, které tyto postavy Instafame cítí, jen to udělám, aniž bych to sdílel se světem. Nežaduji, abych si nafoukl prsa a cítil jsem se skvěle, že jsem měl nespočet lajků na něco, co jsem publikoval na sociální síti nebo získal nespočet následovníků. Mým cílem je modifikovat životy. Nezajímá mě „podívejte se, co jsem udělal“, takže mnoho lidí se zaměřuje na život. Je to, jako by vyžadovali, aby se cítili zásadní nebo vzrušující, spíše než něco dělat pro seberealizaci. To je to, co musíte dělat. Nedělejte věci pro slávu. Sláva je momentální a brzy na vás bude zapomenout, protože někdo jiný přijde a také se zaměřte na svůj reflektor. Někdo bude photoshop obrázky mnohem lépe než vy. Někdo bude na svých příspěvcích zábavnější než vy. Někdo jiný objeví mnohem lepší osvětlení ve své sprše, aby předvedl své zboží. Pak zmizí, jako byste nikdy neexistovali. Stejně jako nová rutina převezme to, co jste věřili, že je vaše království. Dělejte věci ideální metodou, stejně jako z toho získáte mnohem více, než kdy budete, z hledání toho, co o vás věří sociální síť. Když máte schopnost mnohem lepšího něčího života, dlouhodobá hodnota stojí mnohem víc než pět minut slávy, kterou získáte ze sociální sítě zveřejňující o své postavě.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix