Bayer 04 Leverkusen Dres důvody pro rozsudek zveřejnili tento týden okresním soudem USA, D. Arizona, nařídil majitelům komerčního zařízení zaplatit 9 000 USD za pirátství 148.

V tomto týdnu (Joe Hand Promotions, Inc. v. Chileen) obžalovaní vystavili UFC 148 ve své restauraci, aniž by zaplatili komerční poplatky za licencování. Žalobce hledal zákonné škody ve výši 39 000 USD. Soudní dvůr vydal žalobci souhrnný rozsudek a udělil náhradu škody v celkové výši 9 000 USD. Při dosažení tohoto postavy soudce okresu Paul Rosenblatt nabídl následující důvody:

Vyšetřovatel žalobce, Gary W. Turner, uvádí ve svém čestném prohlášení následující skutečnosti, které jsou relevantní pro otázku náhrady škody: že ve večeru 7. července 2012 strávil dvacet tři minut v zřízení obžalovaných, že tam, že tam bylo zhruba čtyřicet pět lidí v zařízení, že zařízení mělo schopnost držet mezi 350-400 lidmi, že jediné televizory byly umístěny v samostatné barové oblasti a v této oblasti byly tři televizory, z nichž jedna odhadovala Mějte 48 ″ obrazovku a dvě menší sady, že všechny televizory ukazovaly vysílání UFC 148, že v baru bylo zhruba dvacet lidí a že zařízení mělo na střeše satelitní misku. Zatímco vyšetřovatel neříká nic o tom, Nizozemská fotbalová reprezentace Dres že bude muset platit jakýkoli krycí poplatek nebo že program byl inzerován jakýmkoli způsobem v zařízení, obžalovaní prostřednictvím jejich neodpovězení na žádosti o přijetí připustili, že mají krycí poplatek a že oni oni inzeroval představení programu. Žalobce také předložil důkazy, že by to stálo obžalovaným 2 600 $ na nákup licence na legálně ukázat program.

Jak žalobce správně uvádí, soud má značný diskreční pravomoc při přiznání náhrady škody § 605. Na základě předložených důkazů Soudní dvůr dospěl k závěru, že zákonné škody podle § 605 písm. E) odst. 3 písm. I) bodu ii) ve výši 4 000 USD je spravedlivou cenou.

Soud ještě více dochází k závěru, že žalobce má nárok na diskreční přiznání zvýšené škody, protože důkazy prokazují, že obžalovaní prokázali program pro komerční výhodu nebo pro soukromý finanční zisk. Vzhledem k považovanému přiznání obžalovaných a kvůli podpůrnému čestnému prohlášení Joe Hand, Jr., předseda žalobce, soud uznává, že žalovaní měli přijmout zvláštní opatření k zachycení šifrovaného programu žalobce. Navrhovatel také předložil další důkazy o úmyslnosti obžalovaných v tom, že zařízení inzerovalo boj, požadovalo, aby patroni zaplatili krycí poplatek a měli tři televizory ukazující program. Viz Kingvision Pay-Per-View, Ltd. v. Guzman, 2008 WL 1924988, na *3 (D.Ariz. 30. dubna 2008) („Soudy používají různé prvky při identifikaci, zda jednání obžalovaného je vystaveno zlepšení škody za úmyslnost podle § 605, včetně předchozích porušení, podstatných nezákonných peněžních zisků, významných skutečných škod pro žalobce, reklamu obžalovaného na vysílání a obžalovaného obvinění z obav nebo prémie za jídlo a pití během vysílání. FC Utrecht Dres “) Důkazy, soud udělí 5 000 USD za zvýšené škody podle § 605 písm. E) odst. 3 písm. C) bodu ii).

Žalobce rovněž žádá ve své stížnosti a ve svém návrhu na souhrnný rozsudek, že bude přidělena poplatky za rozumné právní zastoupení a příslušné náklady podle § 605. Žalobce je udělena své náklady a poplatky, protože § 605 písm. E) odst. 3 písm. B) ((b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) (b) iii) nabízí, že soud „nasměruje obnovení plného nákladů, včetně udělování rozumných právních zástupců poškozené straně, která převažuje“. Navrhovatel je nařízen, aby dodržoval LRCIV 54.1 a LRCIV 54.2 při žádosti o své náklady a poplatky. Proto,

Zakoupí se, že návrh žalobce na souhrnný rozsudek (doc. 23) je uveden podle Fed.R.Civ.P. 56, pokud žalobce obžalovaný od obžalovaných Donna Jean Chilleen a Kid Chilleen Promotions, Inc. podle 47 U.S.C. § 605. Úředník Soudního dvora odpovídajícím způsobem rozhodne pro žalobce.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Pirátství UFC 148 vede k 11 848 USD soudu, které soud. 3. 2015 v „pirátství“
12 000 $ na škody zakoupené za pirátství UFC 205.2018, 2018 v „pirátství“
Poškození 25 000 $ přidělených za UFC 183 Piracyjuly 16, 2017 v „pirátství“

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix