Mám dva velmi úžasné závody v Orange County, abych se s vámi dnes podělil, včetně způsobu, jak můžete v září provozovat Disneyland 10K a Half Marathon. Minulý rok jsem provozoval polovinu Disney a 10k! Nejprve si promluvme o tom, že budete jíst.

Jsem plný posedlý Toufayanovým bezlepkem naprosto volnými pita čipy. Corinthians Paulista Dres Jsou zdokonaleny ostřílené a křupavé, aniž by byly příliš tvrdé. Nevím, jak je popsat, ale jo. Dejte je chvíli.
Moje nejnovější videa

Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
Během ohniska koronaviru jsou návrhy na obličejové masky. Musíte nosit masku obličeje a nejlepší možnosti pro běžce.

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
Jak provést trénink dolního těla pro běžce a
03:09

Žít
00:00
08:21
07:15

Měl jsem verzi mořské soli s obědem a CF Monterrey Dres pak část soleného karamelu pro dezert.

Včera v noci jsem si koupil meloun pro dezertní štěstí. Řezal jsem to kolem 20:00 a bylo to úplně pryč, do 8:00.

Měl bych se za sebe stydět? Mám nulové sebekontrolu, když se týká melounu. Ale to mě dělá tak šťastným!

A teď mě usrkávám na tento nízkokalorický energetický nápoj Sambazon, abych Japonská fotbalová reprezentace Dres to zkusil. Moc se mi to líbí. Chutná jako šumivá šťáva (ne lék jako nějaké energetické nápoje).

Běh Disneyland a kolem Orange County pro The Cure

Včera mě dva různé závodní kontakty zasáhly o úžasných silničních závodech v Orange County – Disneyland Half Marathon a závod o Cure 5K.

Disneyland Half Marathon a 10K je vyprodán (závod je 5. září). BIB můžete získat pro oba závody tím, že pracujete s týmem všech 4 dětmi. Chcete -li získat BIB, měli byste financovat 750 dolarů a to vás dostane: Brybs pro 1 vstupenku na zábavní park, košile, tipy na trénink, návrhy výživy a další.

Závod Susan G Komen pro The Cure je 5K 27. září na Fashion Island v Newport Beach v Kalifornii.

Otázka: Měl bych se stydět za to, že jsem jedl celý meloun za 12 hodin?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix