Blank Rome LLP oznámil, že David A. Moreno, Jr., se připojil k kanceláři firmy v New Yorku jako partner v komerční soudní skupině a jako člen a jako člen a jako člen týmu sportovního práva firmy. Moreno je ostřílený soudní zástupce, jehož praxe zahrnuje komerční soudní spory, obranu bílých límečků, servisní právo, sportovní právo a řízení reputace. Před příchodem do prázdného Řím byl David partnerem Brown Rudnick LLP.

Moreno zahájil své okupace jako asistent okresního prokurátora v kanceláři okresního prokurátora na Manhattanu, kde byl členem zkušebního úřadu 50. Během této doby úspěšně vyšetřoval a stíhal mnohem více než 1200 trestních případů a pokusil se o rozsudek 13 případů.

“Jsme nadšeni, že můžeme Davida přivítat v našem firmy a národně uznávaném sporovém týmu, který v současné době zahrnuje mnohem více než 300 právníků napříč 14 kancelářemi naší firmy,” řekl Grant S. Palmer, řídící partner a generální ředitel prázdného Řím. “Davidova šířka zkušeností a odhodlání pomáhat svým klientům navigovat jejich komplexní potřeby soudních sporů a servisního práva budou silným doplňkem našeho PSV Eindhoven Dres předního týmu komerčních skupin a sportovního práva.”

Morenoova praxe pokrývá mnoho oblastí, včetně komerčního sporu, obrany bílých límečků, intelektuální ochrany domů, daně, sportovního práva, správy záznamů a investičních sporů. Radí klientům v různých domácích a mezinárodních záležitostech bílých límečků, včetně podvodů se zdravotnictvím, podvody s cennými papíry a dalších finančních zločinů. Zkoušel mnoho trestních a občanských záležitostí k rozsudku – jeho významná zkušenost jako státní zástupce, pozornost k detailům a služby služeb z něj činí impozantního a ostříleného soudního zástupce.

Moreno také poskytl radu různým začínajícím a institucionálním investorům v záležitostech právních a služeb. Úzce spolupracoval se společnostmi v akci na diskriminaci na základě rasy a pohlaví, zejména povzbuzující na rozmanitosti, spravedlnosti a inkluzi („DE&I“), a nápravná opatření týkající se řešení sporů a také úzce spolupracovala s vedením společnosti, aby vhodně spolupracovala s vedením společnosti, aby vhodně spolupracovala s vedením společnosti, aby vhodně spolupracovala s vedením společnosti, aby vhodně spolupracovala s vedením společnosti, aby mohla přiměřeně spolupracovat s vedením společnosti, aby přiměřeně spolupracovala s vedením společnosti, aby mohla spolupracovat s vedením společnosti s vedením společnosti a Sdělte závazek a Atalanta BC Dres investice učiněné k řešení těchto otázek akcionářům a veřejnosti.

“Od Davidova vynikajícího zázemí jako úspěšného asistenta okresního zástupce po jeho soukromou praxi je jeho rozmanitá zážitek z soudních sporů z něj dokonalým zkušebním zástupcem a důvěryhodným poradcem, který je zběhlý v řízení velké řady vysokých záležitostí,” řekl Jayme Butcher, ” Partner a spolupředseda skupiny pro komerční soudní spory. „Jeho silná praxe pro servisní právo také doplňuje jeho zkušební práci a přináší našim klientům zvláštní hodnotu. Jsme nadšeni, že ho máme na palubě. “

V průběhu svého okupace jako soudce vyvinul Moreno doplňkové zaměření v oblasti sportu a zábavy. Jako certifikovaný smluvní poradce s National Basketball Association, National Football League a National Collegiate Athletic Association, David zastupuje sportovce v právních i manažerských kapacitách. Vyjednal a poskytoval radu ohledně marketingových dohod a hraní smluv pro sportovce. David také řešil spory s vysokým podílem souvisejícím se sportem, včetně poradenských jednotlivců ve federálním vyšetřování korupce basketbalu na vysoké škole a zastupování vysoce postaveného sportovce v nesprávném sporu o vyhoštění. Morenoova praxe se nedávno zaměřila na krizi a reputační řízení pro celebrity, jednotlivce s vysokou hodnotou, sportovci a společnosti.

“Znám prázdné Club America Dres advokáty v Římě roky a vždy jsem byl potěšen jejich talentem a kolegialitou na nejvyšší úrovni,” dodal Moreno. „Jako bývalý sportovec uznávám hodnotu vysoce výkonného týmu a byl přitahován jak silnou kulturou spolupráce firmy, tak jeho odhodlání inkluzivnímu prostředí. Jsem nadšený, že začnu pracovat se svými novými kolegy po celé firmě. “

Spolu s jeho praxí je Moreno sportovním agentem, podnikatelem, motivačním řečníkem a mentorem. Spoluvěří televizní pořad, který běží na Apple TV a LinkedIn Live, který se zaměřuje na podnikání. David je také nadšený obhajováním nedostatečně zastoupených komunit. Mezinárodně hovořil o DE&I a povzbuzoval společnosti o retenčních iniciativách a aktivně se zaměřil na pro bono záležitosti a iniciativy v rámci svých místních komunit v New Yorku.

Moreno získal J.D. z University of Miami School of Law a jeho B.A. z Long Island University (LIU) Post.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix