MINTZ Člen Tyrone Thomas byl jmenován do seznamu Power Advowy of Color 2020, který uznává nejvlivnější menšinové právníky a Bayer 04 Leverkusen Dres spojence v národě. Advokáti barev jsou neziskovou organizací věnovanou podpoře rozmanitosti v právnické profesi a rozvíjející se demokracii a rovnosti v marginalizovaných komunitách.

Páté vydání, které podporuje síť Diverse Partners Network, zahrnuje kromě uznávaných právníků v největších 350 právnických firmách přední generální poradce, děkany právnické školy, právní média a neziskové vůdce neziskových organizací. Vyznamenání z advokátních kanceláří jsou vybírány prostřednictvím průzkumu, který nabízí jména nejlepších právníků barev, kteří jsou buď řídícími partnery nebo členy řídícího výboru.

Jako spolupředseda Mintz’s Sports & Home Entertainment Practice se pan Thomas zaměřuje na právní otázky týkající se mezikoligiální atletiky a profesionálních sportů. Jako národně uznávaný právník radí o zaměstnání, výkonné kompenzaci a vyšetřování na pracovišti pro klienty od mezinárodních korporací po neziskové instituce. Rovněž nabízí hodnocení dodržování předpisů o otázkách správy a radí klientům o střetu zájmů.

Kromě své právní UNAM Pumas Dres praxe je pan Thomas předsedou výboru pro rozmanitost Mintz. V této roli vede iniciativy firmy podporující rozmanitost v právnické profesi.

Honorees budou Kostarická fotbalová reprezentace Dres slaveni na recepci 26. února.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix