ahoj! Jak to jde? Dnes mluvíme o bombách atletických i ponožek volného času. Tyto ponožky však získávají některé hlavní body přínosů, protože pro každou ponožku nakupuje firma dar dar dvojici někomu, kdo to potřebuje! (Ano, jako Tom.)

Podnikání přispělo více než 300 000 ponožek těm, kteří byli v požadavku, vzhledem k tomu, že říjen 2013. Takže jsem velkým fanouškem této věci, ale také jsem velkým fanouškem produktu. Tyto ponožky jsou pohodlné i měkké i vynikající pro běh nebo jen chlazení. Už jsem je použil na řadě běhů, stejně dobře soooo dobře.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Zkontrolujte

Více videí

0 sekund AS Monaco Dres 1 minuta, 21 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
01:21

(Podívejte se na Bombas poskytující video pro více.)

Bomba jsou vynikající pro běh i tréninky, protože mají…

Prevence blistrů – Přímo sedí malý polštář kotníku, kde vaše bota zasáhne vaši nohu, aby zastavila bolestivé drhnutí a odrazení. (Pouze ponožky kotníku)

Žádný lem na špičce – zbavili se frustrujícího rána, která vede přes prsty na mnoha ponožkách. Hladký!

Systém podpory Honeycomb – Honeycomb je přirozeně silná struktura, kterou jsme si půjčili od včel. Získáte další podporu a těsnost v oblouku, kde to nejvíce požadujete.

Pojďme se zálohovat a mluvit o včerejší noci Srbská fotbalová reprezentace Dres

Šel jsem na trochu večeři i na nápojové akce. Byla to zábava, stejně jako plnění, zábavné i fantastické.

Dnes ráno jsem přitáhl nějaké bomby a Crystal Palace FC Dres také jsem vyrazil na cestu.

Přes veškerou teplou chmurnost bomb jsem neměl ten nejlepší běh. Nakonec jsem však měl opravdu skvělou procházku a věřil.

Když jsem se dostal do domu, viděl jsem své nové nové ponožky a žárlil jsem, takže jsem ho nechal vybrat pár, který by se nosil.

Cítíte se pro Vegas trochu chudí, že se mnou musí nabídnout?

Mají řadu barev a také jejich omezené vydání čtvrtého července bude vydáno začátkem června!

Kód diskontní sazby Bombas!

Slevový kód: Získejte 20% slevu na celý nákup! Stačí kliknout na tento odkaz a také přejít do svého e -mailu a diskontní sazba bude použita na vaši objednávku! Platí pro vaši první objednávku jakéhokoli typu velikosti.

Otázka: Jakou barvu jsou dnes vaše ponožky? Nehty na nohou? Sandály??

Zřeknutí se odpovědnosti: Při vytváření tohoto blogového příspěvku nebyly poškozeny žádné kočky. Všechny názory jsou moje vlastní. Tato publikování je ve spolupráci s Bombas.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix