ahoj! Jak přesně se máš? Dělám A-okay !! Moje kyčle byl včera trochu těsný, ale po la maratonu se vůbec nerad. To buď znamená, že moje tělo je využíváno ke zneužívání běhu dlouho, nebo stejně jako moje malé černé srdce, moje svaly také nic necítí …

Ranní jablko s kávou před krátkým chvěním. Pořád to budu trvat jednoduše na pár dní a tento víkend se vrátím k delšímu běhu. Příští měsíc mám stále plný maraton, vyžaduji, abych byl ve formě běhu!
Moje nejnovější videa

Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!

Více videí

0 sekund 2 minut, 19 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 5
04:34

Žít
00:00
08:21
02:19

A mám několik vynikajících zpráv, které bych měl sdílet …

Objevil jsem tyto 1/2 šálku arašídových máslových šálků v obchodě s 99 centrem! Věřím, že to znamená, že 1/2 šálku je nyní porcí PB !!!

Pojďme si promluvit o tom, co ve svém dietním plánu nevyžaduji, stejně jako mi řeknete, jestli to požadujete ve svém …

Odrůda.

Nepožaduji rozsah v tom, co jím vůbec. Na snídani mohu Arsenal FC Dres jíst totéž. Oběd, stejně jako večeře každý den a být šťastný. Chápu, že hodně lidí jedí to samé na snídani každý den, ale obvykle ji upravuje na oběd i na večeři. Ani náhodou. Já ne. Jsem perfektní rád, že jsem pořád ještě jím to samé.

Mohl bych se online z vajec, mandlového másla, srirachy, tortil, velkých salátů, melounu, kuřecího masa, ořechů i rýže.

Alespoň to jsou svorky mého dietního plánu právě teď. Upravuji to několikrát ročně, i když však vypnu jednu nebo LOSC Lille Dres dvě věci, zůstane touto metodou měsíce. někdo jiný??

Včera v noci jsem vyrobil vepřové pečeně v crockpotu, protože Ben je ve městě Club Tijuana Dres a také se snažím být skvělým lil peep a také vyrábět jídlo, které má rád. Bylo to dobré, ale raději bych měl vejce nebo drůbež jako můj protein. Opravdu jsem to necítil, ale měl jsem rád pečenou brokolici.

Věřím, že se pravidelně vrátím ke svému pravidelně uspořádanému programování salátů a dnes stimuluji.

Nakonec jsem si uvědomil, že je nejlepší objednat milion krabic stimulovaných, když, takže nemusím platit další za přepravu několik objednávek za měsíc! Ahoj Monica.

OTÁZKA: Požadujete rozsah ve svém dietním plánu nebo jíte přesně totéž?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix