Byl jsem nedávno poslán zázračný carb dietní plán k přezkoumání. To je ideální v mé uličce vzhledem k tomu, že mám rád sacharidy, stejně jako mám rád zázraky.

Přidejte je dohromady a co získáte?
Moje nejnovější videa

Neortodoxní kniha a hodnocení Netflixu
Recenze série knih a Netflix – UNORODOX. Skvělý poslech – kniha, podcast a také série vizuálního požitku.

Více videí

0 sekund 7 minut, 28 sekund

Další
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Žít
00:00
08:21
07:28

Košíčky.

Dobře, ne opravdu.

Dietní plán zázraků carb je hlavně o česání sacharidů s vysokým obsahem vlákniny a o štíhlém proteinu ve vašich jídlech. Napsal to Tanya Zuckerbrot, Rd.

Měl jsem šanci rozhovor s Zuckerbrotem před několika týdny a prozradí kopii její knihy Yokohama F. Marinos Dres (níže).

RER: Co musí někdo jíst vedoucí jako večerní sváteční párty?

Tanya: Chcete -li zabránit přejídání na večerní oslavě, předem trochu občerstvení. Přemýšlejte, 200 kalorií nebo méně, stejně jako z vlákniny i bílkovin – dvou živin, které vás udrží plné nejdelší doby. Některé sušenky s vysokými vlákny s libovým proteinem, jako je krůtí nebo sýr
S salátem i rajčaty je vynikající volbou. Nebo máte nějaký řecký jogurt nabitý proteiny s bobulemi, které mají vysoký obsah vlákniny. Persovářství drůbeže nebo zeleninové polévky nebo jablko se sýrem jsou také výběr boha.

Na oslavě se rozhodněte:

Proteinové předkrmy: Namísto prasat v přikrývce (460 kalorií na porci) hledejte předkrmy, jako jsou kuřecí/ hovězí kabobs, drůbeže satay nebo libové krůtí masové kuličky, které jsou méně než 200 kalorií na porci.

Turecko: Pokud je krůta v nabídce, bílé maso trumfuje tmavé maso. Je nižší v kaloriích i nasycených tucích a také dodává vynikající zdroj libového proteinu.

Brambory: Pokud máte možnost mezi rutinními bramborami a nádhernými bramborami, jděte sladké. Nabízejí mnohem více Real Sociedad Dres vlákniny (4G VS 2G) a mají mnohem více chuti, takže je menší požadavek, aby je lékař s máslem i zálivky. Mohou dokonce uspokojit váš nádherný zub.

Skins: Když se to týká drůbeže, jako je drůbež nebo krůtí, vyhýbejte se pokožce. Nechcete další tuk i kalorie. Avšak u brambor, jiné zeleniny a ovoce, jako jsou jablka, stejně jako hrušky, je však kůže – sestává z mnoha vláken i živin.

Co zabránit a tomu, co místo toho jíst: faktor-out krabí koláče, faktor-in krevetové koktejl. Tradiční krabí koláče jsou běžně plné výkrtních výplní a hluboce smažených, což z nich činí méně než zdravou předkrm. jen smažený
Krabí dort má 290 kalorií a 19 g tuku, stejně jako před smetanou omáčkou! Místo toho sáhněte po pasovém koktejlu s krevetami. Jedna porce (5 velkých krevet a 2 polévkové lžíce smíšené nápojové omáčky) je pouze 45 kalorií a 0g tuku. Krevety jsou vynikajícím zdrojem libového proteinu, který vás pomůže naplnit před podáváním večeře.

Faktor-Out Prime Rib, faktor-in filet mignon. Pokud je Prime Rib u vás doma prázdninový zvyk, může být na čase začít nový. Tento řez hovězího masa pochází z nejsmrtelnější části krávy, stejně jako jeden servírovací balení neuvěřitelných 750 kalorií a 45 g tuku! To je téměř polovina vašich kalorií po celý den na večeři. Neoplatňuje se tento svátek – steak může být stále v nabídce. Filet Mignon je libový řez hovězího masa; 4OZ. Filet je pouze 180 kalorií a 8g tuku. Kopat do chutného kusu šťavnatého steaku a také si ušetříte 570 kalorií a 37 g tuku!

Faktor-out pekanový koláč, dýňový koláč s faktorem: Ano, několik tuků v pekanu je mononenasycené srdce Argentinská fotbalová reprezentace Dres zdravé tuky z pekanů, ale nyní jsou tyto ořechy potaženy cukrem. Navíc mnoho kalorií v pekanu pochází z náplně, ne z ořechů. Při 500 kaloriích a 37 g tuku, Pecan Pie vrcholí seznam nejhorších pro vaše dietní plány koláče tam venku. Když se to týká výběru koláče, je vždy nejlepší jít nahoře bez. Dýňový koláč nemá ořechy potažené cukrem ani máslovou kůru, která ji váží. Tento koláč je 316 kalorií a 14 g tuku na řez. Plus,
Dýně je skvělým zdrojem vlákniny, stejně jako vitamínů A, stejně jako C.

RER: Jaký je nejlepší nápoj, který si můžete vybrat na oslavě nebo smíšené hodině nápoje?

Zuckerbrot: Radostné nápoje: Místo standardního vajecku při 350-450 kaloriích na sklenici, popíjejte na teplém jablečném moštu nebo trochu hrnky horké čokolády při asi 200 kaloriích.

Jednou z metod, jak jít jednoduše v baru, je koupit méně kalorickou verzi vašeho normálního nápoje. Například nakupujte vodku s 0-calorie klubovou sodou namísto 90-kalorického toniku, nebo si vezměte narážku od Evropanů a také mít bílé víno spitzer (Half Wine, Half Club Soda).

Nebo zkuste jeden z mých receptů:

Lychee Martini
3 unce Ketel One Vodka
2 unce nahá šťáva minimalizovaná kalorie
Splash Vermouth – objevte, co jeVermut tady
Led
4 čerstvé liči

Kombinujte vodku, lychee šťávu a vermut. Nalijte na led. Ozdobte dvěma lycheemi na sklenici

Blueberry Bellini
½ šálku borůvek
2 šálky Stellina di Note Prosecco

Míchejte borůvky v kuchyňském robotu až do čištění. Namáhejte pyré bobule, abyste odstranili semena. rovnoměrně distribuovat do čtyř šampaňských flétnů. Nalijte prosecco do každé sklenice.

RER: Jaké jsou top 3 důvody, proč lidé mají váhu během prázdnin?

Šetření jejich kalorií- jak staré pořekadlo jde: sníst snídani jako král, oběd jako princ, stejně jako večeře, jako je pauper, večeře musí být nejmenším jídlem dne, ale to je normálně, když se lidé nejvíce berou nejvíce kalorie. Mentalita ve Spojených státech je vyhnout se snídani, mít trochu obědu a poté se vyhnout občerstvení, abyste ušetřili mnohem více místa na večeři. Možná jsme to nedostali mnohem více špatně! Je zásadní mít vydatnou občerstvení, protože je to šance dostat se do mnohem více vlákniny a také se budete cítit plné, takže se na večeři nepřejídáte. Věřte tomu: mezi košíkem chleba, předkrmem, vstupem se stranami a dezertem, na jednom sezení se podíváte mnohem více než denní kalorií.

Kardio blázen namísto zvedání závaží přidává silový trénink do vaší rutiny fyzické zdatnosti, protože vzpírání přidává svalovou hmotu hmoty, což zase zvyšuje metabolismus a umožňuje vašemu tělu zbavit mnohem více kalorií, i když jste v klidu. Výzkumná studie ukázala, že pro každou libru svalové hmoty, kterou jste přidali, jste zbavili dalších 45 kalorií denně. Přidáním dalších 10 liber libové hmotnosti svalové hmoty můžete zbavit kolem 400 – 500 kalorií denně. To přidává až 1 libru ztráty tuku každý týden, aniž by udělala něco jiného.

Nepočítávání bitových kousnutí-zatímco je v pořádku dopřát si během prázdnin, je důležité mít na paměti, že kousnutí přímo zde a kousnutí může přidat stejně jako velké překlady kousnutí; Do konce dne nebo týdne spousta dalších kalorií. Jíst dalších 500 kalorií (ekvivalent dvou drobných eggrolů) se může vyrovnat jedné libry hmotnosti za týden. Mějte tedy kontrolu a věřte tomu, co jste vložili do úst, než dojde k poškození.

RER: Co jsi dnes jedl? Cvičil jsi?

Zuckerbrot:

Snídaně:
Nettový řecký jogurt završen s buzlími Bran Bran a 1 šálky borůvek
Velká káva s odstředěným mlékem

Oběd:
Salát na rukolou s oholeným parmazánem
Tuňáka

Svačina:
4 sušenky s vysokými vlákny zakončené hořčicí, kouřovými plátky krůty, salátem a rajčaty

Večeře:
Tricolore salát
Krevety v pikantní marinarové omáčce
Restovaný špenát i česnek
2 brýle Sauvignon Blanc

Cvičení: Běžel v běžeckém pásu po dobu 15 minut, aby se srdeční frekvence zvýšila, pot a odstranění hlavy. 35 minut závaží a 10 minut natahování.

Díky Tanya! Jsem docela nadšený ohledně receptů na smíšené nápoje a také o požadavku na změnu mého normálního toniku Vodka pro vodku sodu od nynějška! (Cindy, připomeňte mi tento víkend.)

Zadejte a vyhrajte kopii dietního plánu Miracle Carb – zanechte komentář, jakýkoli typ komentáře v tomto příspěvku!

Soutěž k dispozici všem obyvatelům Země. Zavře se v pátek v 8:00 PST.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Běh je nejlepší metoda zhubnout, ale …

Běh je nejlepší metoda zhubnout, ale …

Přesně jak zhubnout běh a také se potěšit na cestě. Nápady na hubnutí s během. přesně jak se potěšit běh, a cítit se goo

Jaká je nejlepší zmrazená pizza?Jaká je nejlepší zmrazená pizza?

Nové recenze zmrazené pizzy bezplatného lepek. Zkoumané volby na pizzu a doporučení. Jaká je nejlepší zmrazená pizza?

Kriketový kriketový kriketový protein ve videu

Kriketový kriketový kriketový protein ve videu

Čipy vyrobené z cvrčků. Jezte recenzi proteinových chipsů Bugs. Zkouším kriketové žetony vyrobené z kriketového proteinu – to ‘

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst dříve a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce- co jíst dříve a po běhu

Nejlepší proteinové tyče pro běžce. Co jíst před běh, po běhu a občerstvení. Moje 5 nejlepších preferovaných barů a výživy Br

Moje denní denní ranní rutina

Moje denní denní ranní rutina

Moje ranní rutina v den odpočinku od běhu. Co dělám, co jím v den odpočinku a další BTS pro žádný běžící den

Co jím za den – pro běžce

Co jím za den – pro běžce

Co jím v denním videu od běžce. Potravinový deník všeho, co jsem jedl jednou snídani, oběd, večeře a občerstvení. Plus

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix