Dobrý den! Expo přírodních produktů je významný i v Anaheimském kongresovém centru. Je to největší přírodní, organická i zdravá produkty na světě s řadou potravin, nápojů, kouzla a domovských možností. Existují přednášky od lídrů na trhu, zprávy o pokroku v oboru, zábavné oslavy, ale nejvíce legendární část je expo, kde nespočet prodejců sdílí informace a vzorky o svých produktech.

Naštěstí pro mě jsem online docela blízko Anaheimu (jsem v South Orange County), takže to byla rychlá cesta strávit den na výstavě. Jsou zde lidé z celého světa a jeden z prvních starostí, které se lidé ptají, je: „Kde se nacházíte?“ Když mluvíme o tom, kde se produkty prodávají.
Moje nejnovější videa

Jak provést trénink dolního těla pro běžce a
Rychlý návod dolního těla pro trénink běžců a pohyby. To zahrnuje:
Sumo squat
Reverzní výpad – správně
Reverzní výpad – vlevo
Boční výpad – nejlepší
Boční výpad – vlevo

Získejte kalendář tréninku tohoto měsíce pro běžce nyní na runEatrepeat.com

Více videí

0 sekund 3 minut, 9 sekund

Další
Maratónový tréninkový den 6
01:19

Žít
00:00
08:21
03:09

Mluvil jsem s tunami lidí a také jsem viděl velké množství nových zdravých živých potravin i kouzelných produktů. Dnes se budu podělit o své oblíbené. Bylo však opravdu obtížné vybrat ty nejlepší produkty – ať už jsem viděl nebo vyzkoušel cokoli, co nabízí něco vynikajícího, záleží jen na tom, co definujete jako „zdravé“ a na tom, co vyžadujete ve svém těle / životě.

Zdá se, že nejvýznamnějšími vzory jsou:

Kurkuma. Tyto věci se přidávají k čemukoli od proteinového prášku po tortilly.

Paleo. Mít výběr „na cestách“ je obtížné, ale bylo tam velké množství hovězího / drůbeže / vepřového trhaného.

Bezlepkový. Lepek zcela volný je stále velmi prominentní, stejně jako tuny chleba / obilovin / müsli bezlepkových bezlepkových. Skvělá věc je, že chutnají mnohem více a také mnohem více jako lepek plný chleba (který je Sporting CP Dres používán jako obtížné najít).

Netoxická kosmetika a čisticí potřeby.

Když už mluvíme o kurkumě … Zkoušel jsem tyto tortilly z jednoho stupně organických potravin. Mají naklíčenou tumerickou tortillu, která je dobrá. Chutná stejně jako „běžná“ tortilla a má na to skvělý žvýkání.

Nejprve – musím poskytnout obrovský výkřik Hylandu! Hylandský tým je mým sponzorem Bostonského maratonu a také se mi nestalo, že by byli na Expo West!

Šel jsem kolem a jejich logo mě upoutalo. Nejlépe jsem se zastavil před stánkem a řekl: „Ahhh! To je úžasné! Nečekal jsem, že uvidím Hyland’s !!! Palmeiras Dres “… celkem cizinci. Oba na přední straně práce stánku však pro Hyland’s však nepracují s The Discover sami, objevte svůj povrchový tým a neměli žádný koncept, kdo jsem. Ha! Vysvětlil jsem jim, že jsem v týmu, stejně jako pak to dávalo smysl (pochopili projekt).

Dobře … zpět na expo …

Mnohem lepší čip …

Power Bar mění několik svých proteinových prášků a proteinových tyčí.

Miloval to od Kashi…

Kostní vývar je jedna obrovská nabídka. Stále slyším o výhodách zdraví a wellness – včetně podcastu, kde si to převážně promluvil lékař se sídlem v rostlině.

Vyzkoušel jsem vývar Pacific Bone a také je to dobré. Je to jako pít drůbež.

Nut Butters si zaslouží výstavu. Nebo snad jen chci obrovskou oslavu s vámi, stejně jako se mnou, stejně jako veškerý obchod s ořechovými máslo v významné kongresové hale. Stejně jako tehdy je všechny ochutnáme a také je ohodnotíme, stejně jako blog o tom, aby všichni pochopili, které z nich stojí za to kalorií i nákladově. Kdo chce na ořechovém másle Expo West?!

Jsem fanouškem všech věcí arašídového másla, mandlového másla, slunečnicového semene. Musím však uvést, že jsem byl mnoho nadšený, je arašídové máslo z arašídového másla a spol. Jedná se obvykle o sezónní produkt, takže na podzim dávejte pozor.

A byl jsem nadšený, když jsem viděl ještě jednu z mých preferovaných společností, Sabry. Existovaly vzorky organických hummus nabízených se Stacy’s Pita Chips. To bylo ještě jedno náhodné skvrny, protože neměli oddaný stánek, ale s pita čipy než Sabra nic nelze mnohem lépe, takže to muselo být provedeno.

Líbí se mi však quest bary, ale tmavé bary NUGO jsou také docela vynikající. Tmatá čokoláda je chutná i dekadentní.

Piju čaj každý den a stále jako nebeské koření. Sangria Zinger může být letní pravidelný!

Lepek zcela zdarma košíčky i koblihy …

Tento muž propagoval hovězí hovězí polní výlet. Neviděl jsem jejich stánek, ale chodil kolem, stejně jako jsem musel získat obrázek.

Nejlepší produktem všech dob z Expo West musí být zázvoroví lidé. Ano, částečně to jen uvádím, protože jsem zázvorový persna sobě. Opravdu však jím zázvorové lidi žvýkat, než běží poměrně často.

A podávali zázvorové pivo. Ahoj, opravdu prosím. Nemám rád pivo, ale jejich zázvorové pivo se mi opravdu líbilo. Je to buď moje desetidenní očištění, stejně jako opravdu vyžaduji drink, nebo je to úžasné. Budu hlasovat, že je to pozoruhodné, stejně jako si ho koupím, aby moskevské mezky ASAP.

Nebyl jsem tam na potěšenou hodinu, takže jsem zmeškal moskevské mezky, takže je musím vyzkoušet doma. Je to pro velkou věc. (Moje štěstí. To je velká příčina.)

A musíte vyzkoušet velmi nové bary Clif. Líbí se mi CLIF bary a nedávno jsem vyzkoušel „nové“ ořechové máslové tyče.

No, chodil jsem stejně jako stánek věřil, že jsem je už vyzkoušel, ale chtěl jsem lil léčbu, protože jsou úžasné. Ukázalo se, že mají řadu nových příchutí – včetně nových barů naplněných ořechovým máslem.

Existují i ​​nové bary Clif Z pro mládež.

K dispozici je banánový arašídový máslo a také solený karamelový lišta. TIP: Vložte je do mikrovlnné trouby asi 22 sekund (nebo přesto dlouho mikrovlnná trouba trvá, aby se zahřála).

V klasifikaci kouzla nemám upřednostňován č. 1, protože stále kontroluji tento prvek zdravého života. Nedávno jsem začal používat výrobky pro charmy pro opalovací krém a několik jejich nabídky kosmetiky (jejich rty čiré ve zvýšené je moje oblíbená).

Vaše pokožka je váš nejvýznamnější orgán, takže to, co na něj dáváte, je stejně důležité jako to, co vkládáte do svého těla. Zde dělám malé úpravy, stejně jako tam, abych se o tom mnohem zlepšil. Moje další úsilí může být změna mého deodorantů. (Vsadím se, že jste nadšeni z aktualizací, jak moc smrdím.)

Tak jako tak. Byl to výbuch a také jsem nadšený ze všech nových produktů, které jsem PSV Eindhoven Dres viděl, a také jsem se pokusil dostat na trh.

Otázka: Co byste byli mnoho nadšených vyzkoušet ??

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Zdravé návrhy na snídani a také proč jsou sýrové desky nejlepší

Zdravé návrhy na snídani a také proč jsou sýrové desky nejlepší

Návrhy na rychlé provedení zdravé snídaně. přesně jak vyrobit sýrovou desku. skutečné recepty na mléko v Kalifornii a návrhy na zdravou matrici

Můj vlasový produkt oblíbený

Můj vlasový produkt oblíbený

Nakonec vám přinese mé preferované vlasové výrobky! Toto je jedno z mých mnoha požadovaných videí !! Takže sdílím to, co používám

Potěšené světové duševní zdraví a wellness den z vašeho regionálního monikánu

Potěšené světové duševní zdraví a wellness den z vašeho regionálního monikánu

Světový ukazatel duševního zdraví a wellness den od spisovatele blogu Monica Olivas. Můj příběh terapie s pozitivitou těla a podcast s Cris

To nejlepší závody z roku, běh i recepty!

To nejlepší závody z roku, běh i recepty!

Přesně, kolik mil jsem letos běžel. Nejlepší závody a také spuštění návrhů na jednom příspěvku! Zkontrolujte celkový počet kilometrů i Calo

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravinNejlepší zdravý obchodník Joes Pumpkin Foods. Zkontrolujte toto kolo nahoru nejvyšších sezónních potravin z TJ jako Pecan Pumpk

To nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující favority a také zdravé jídlo bingo

To nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující favority a také zdravé jídlo bingo

Ahoj! Přírodní produkty Expo (aka #ExPowest na sociálních médiích) byl tento víkend v Anaheimu v Kalifornii. Je to významná konference

⚡ Shareaholic

.

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix