V souladu s NCAA včera zveřejnila:

Rada guvernérů NCAA pevně i bezpochyby podporuje šanci pro transgender studenty-sportovce, aby se bojovali Brighton & Hove Albion FC Dres ve vysokoškolských sportech. Tento závazek je založen na našich hodnotách inkluze i ve spravedlivé konkurenci.

NCAA má dlouhodobou politiku, která poskytuje mnohem inkluzivnější cestu pro zapojení transgenderů do vysokoškolských sportů. Naše technika – která potřebuje léčbu potlačení testosteronu pro transgender ženy, aby se potýkaly s ženskými sporty – zahrnuje vyvíjející se vědu o tomto problému a také je ukotvena v politice zapojení celosvětového olympijského výboru, tak i amerického olympijského i paralympijského výboru. Začlenění i spravedlnost mohou koexistovat pro všechny studenty-sportovce, včetně transgender sportovců, jakýmkoli způsobem sportu. Naše odstranění očekávání jako nejvyššího řídícího orgánu asociace je, že se všemi studenty-atlety budou zacházeny s důstojností a úctou. Jsme odhodláni zajistit, aby šampionáty NCAA byly otevřené pro všechny, kteří v nich činí ideální.

Při zjišťování, kde se konají šampionáty, nasměruje politika NCAA, že musí být vybrána pouze místa, kde se drží. ACF Fiorentina Dres Budeme i nadále pečlivě Rangers FC Dres prověřovat tyto okolnosti, abychom zjistili, zda mistrovství NCAA lze provádět v metodách, které jsou vítány, a také respektující všechny účastníky.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix