Spurs Sports & Entertainment (SS&E) hledá zkušeného právníka, který se připojí k naší rodině! Osoba v této roli bude spravovat podnikové právní záležitosti, zkoumat a navrhovat obchodní dohody, řídit duševní vlastnictví, podporovat správu a řízení společnosti, politiku společnosti, lidské zdroje a pojišťovací záležitosti. Optimální kandidát bude mít vášeň pro komunitu, kterou sloužíme a vedeme kvalitním a důvěryhodným vedením, které čerpá z jejich zkušeností. Tato osoba navíc bude mít zdravé právní znalosti, zobrazuje zvědavé chování, přijímá iniciativu, buduje spolupráci a bude mít schopnost přijímat obezřetná rozhodnutí. Pokud jste advokát, který je zaměřen na řešení s vynikajícími dovednostmi lidí, chceme od vás slyšet!

Chcete -li se přihlásit

Očekává se, že v každé pozici se zaměstnanci: prokázat sladění se základními hodnotami a posláním SS&E, spolupracovat s interními/externími členy rodiny a prokázat pokračující rozvoj.

Odpovědnosti

Poskytovat vedení oddělení, které podporuje právní tým, a povzbuzuje integraci spolupráce v celé organizaci k rozvoji interních partnerství, která slouží různým organizačním klientům v souladu s základními hodnotami SS&E.

Vedení organizační správy, řízení rizik a dodržování předpisů v různých oblastech, jako jsou požadované ligové povinnosti, zákonná dodržování předpisů, ochrana patentových ochranných známek, akvizice podniků, práce a pracovní právo. To zahrnuje, ale není to omezeno na řízení, řízení a dohled nad soudním sporem, intelektuálních domácích otázkách, skutečný domov a řešení právních otázek spojených s profesionálním sportem, správou zařízení a souvisejícím podnikem událostí.

Zúčastněte se, obhajují a přispívají prostřednictvím komunitních programů, rad a vedení místní správy, které slouží ke zvýšení dopadu komunity, obhajují veřejnou politiku přímo dopad na společnost a prokazují pozitivní vliv SS&E na její komunitu.

Podpořte organizaci v jejích stávajících veřejných a soukromých vztazích s místní správou a partnerem v záležitostech státní vlády ovlivňující firemní podnikání.

Podávejte a poskytujte právní radu oddělení i zaměstnancům v nesčetném množství otázek podle potřeby.
Kvalifikace

Doktorský titul juris SL Benfica Dres z akreditované právnické fakulty, certifikovaný pro praxi práva ve státě Texas nebo jinou jurisdikci a v dobrém stavu.

6+ let zkušeností ve velké advokátní kanceláři nebo jako vyžadovaná interní rada.

3+ let soudní spory, transakční, práce nebo související zkušenosti; Široká Německá fotbalová reprezentace Dres odbornost na úrovni předmětu, preferované.

Zkušenosti s prací v oblasti zákona o nemovitostech nebo partnerství veřejného a soukromého sektoru Plus.

Zkušenosti s databázemi právního výzkumu, jako jsou Westlaw, Lexis Advance, Nexis Uni, A Plus

Silná odbornost a zkušenosti v celé řadě právních oblastí, která pracuje na podpoře lidských zdrojů a marketingu nebo public relations.

Vyžaduje se silné slovní, písemné komunikační a spolupráci.

Bilingvní; Španělština plus

Vyžaduje se zdatný v Microsoft Office, Excel, Word, PowerPoint a další digitální gramotnost.

Schopnost upřednostňovat více úkolů a podporovat více pozic na vysoké úrovni.

Schopnost prokázat důvěrnost, poise, takt a diplomacii.

Vyžaduje se silná týmová práce a klientské služby.

Může stát/sedět/chodit po dlouhou dobu.

Schopnost cestovat/trávit čas v kanceláři 50% času.

Prohlášení EEO

SS&E je zaměstnavatel rovných příležitostí*
Nic obsažené v tomto popisu práce není určeno jako pracovní smlouva, ani zde žádné informace, které zde obsažené v tomto dokumentu nepředstavují, zaručují zaměstnání po určitou dobu. Vaše zaměstnání s SS&E je „podle libosti“, což znamená, že vy nebo SS&E můžete vztah kdykoli ukončit. Výše uvedené vitální funkce musí být provedeny s ubytováním nebo bez něj.

Zajistíme, aby jednotlivcům se zdravotním postižením bylo poskytnuto Atletico Mineiro Dres přiměřené ubytování k účasti na žádosti o zaměstnání nebo proces pohovoru, k plnění životně důležitých pracovních funkcí a získání dalších výhod a výsad zaměstnání. Kontaktujte nás a požádejte o ubytování.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave A Comment

Recommended Posts

Prohlášení NCAA o COVID-19 a také sportovních akcích

„Členské instituce NCAA a konference se přijímají vlastní rozhodnutí týkající se rutinní sezóny i seminární soutěže. Jak jsme uvedli, učiníme rozhodnutí o našich akcích na základě toho nejlepšího, dostupné mnoho současných veřejných zdraví a podpory wellness. Ani poradní panel NCAA COVID-19, který […]

hewix

40 je nová 20

Datum bylo 19. srpna 1989, a když jsem stál na pódiu v mé druhé soutěži o kulturistiku, poslouchal jsem nervózní očekávání, když hlasatel počítal o pět nejlepších umístění. Bylo mi pouhých 20 let, vážil jsem hubené, ale ostré a úměrné 171, přemýšlel […]

hewix